nezadáno
ne

Prodej vily, 448 m2

Český Těšín, okres Karviná

798 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitele, Vám nabízím na prodej rodinný dům s pozemky v Českém Těšíně.Jedná se o řadový,patrový dům o čtyřech místnostech s terasou.
Dům je po částečné rekonstrukci( nová plastová okna,vodovodní rozvody,kompletně nová koupelna), tuto stavbu využít k bydlení a podnikání, nebo jako sídlo firmy,kanceláře,sklady apod.
Na pozemku je studna,žumpa v blízkosti je i obecní vodovod.Pozemek s výměrou 448 m2 je částečně oplocen,se vstupem na obecní cestu.
Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií, průkaz k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván.

Lze dokoupit zkolaudovanou dílnu,která obsahuje větší montážní jámu a přilehlé skladovací prostory,navazující na zpevněnou plochu,kterou lze využít pro parkování až 10 aut.Pozemek s výměrou 1000 m2,je možnost rozšířit o výstavbu dalších staveb.Nemovitosti lze vyžít pro potřeby oprav aut apod.,do dílny jsou dovedeny elektrické rozvody,voda.Možnost dokoupit i dřevěnou chatu se sedlovou střechou,verandou a jednou místností,a je do chaty dovedena elektřina.

Celkem: 798 000 Kč
ID inzerátu: 7380976
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Český Těšín, okres Karviná
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 448 m2
Užitná plocha: 120 m2
Zastavěná plocha: 178 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Řadový
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí