nezadáno
ne

Prodej vila lékárna ordinace Orlová - Lutyně, prodej komerční objekt RD Orlová

Mládí, Orlová, Lutyně, okres Karviná

13 500 000 Kč

celkem

K prodeji reprezentativní vila (316 m²) postavená v roce 1996 a přilehlá lékárna s ordinací (331 m²) vystavěnou v roce 1994, ležící v klidné lokalitě Orlová Lutyně.*

Vilu, lékárnu i ordinaci je možné využít nejen k bydlení, ale je vhodná i pro reprezentativní komerční využití nebo pro investici (komerční pronajímání). Jde o velmi zajímavou investiční příležitost s možností vytvořit větší počet místností typu zdravotnického zařízení, tedy ordinace lékařů, případně samostatné bytové jednotky. V těsném sousedství dům seniorů, lékařské středisko, ZŠ. V blízkém okolí OSSZ, MÚ, MŠ.

Objekt se nachází ve slepé ulici, v širším centru města. Zahrada kolem vily (cca. 395 m²) je obehnaná zdí a kovovým plotem a tvoří okrasnou zahradu. Její součástí je podsklepená terasa (29 m²). Vila i podnikatelská část jsou připojeny na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. Ústřední vytápění a ohřev vody zajišťují dva plynové kotle.

Samotná vila má 3 nadzemní podlaží včetně dvou garáží.
Lékárna i ordinace je v 1NP a ve sklepě má nemovitost bezpečnostní skla. Okna jsou v obytné části plastová a v lékárně i ordinaci pak hliníková. Objekt je chráněn EZS. Relaxovat je možné na vzrostlé zahradě i terase. Zahrada je udržovaná a nabízí dostatek prostoru k dalšímu využití.

Lokalita má výbornou dopravní dostupnost. V blízkosti vily je MHD, autem do centra Ostravy se dostanete cca za 20 min. Vila je plně funkční, připravena k okamžitému bydlení i komerčnímu využití.

(Více fotografií bude nahráno s časovým odstupem)

Celkem: 13 500 000 Kč
ID inzerátu: 7380696
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Mládí, Orlová, Lutyně, okres Karviná
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1190 m2
Užitná plocha: 331 m2
Zastavěná plocha: 440 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 4
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Rok výstavby: 1994
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí