nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 4741 m2

Sázava, okres Benešov

1 374 890 Kč

celkem (Cena přepočtena z 290 Kč za m2 ) , Cena včetně právního servisu a provize

Dobrý den,
rád bych Vám nabídl velmi hezký pozemek ve městě Sázava. Sázava je malé město ležící v okrese Benešov asi 21 km severovýchodně od Benešova. Centrum Prahy je vzdálené cca 51 km a je snadno dostupné po dálnici D1. Město poskytuje služby pro pohodlné bydlení či rekreaci – autobusová a vlaková doprava, pošta, sítě obchodů, bankovní pobočky, ZŠ, MŠ, dětská hřiště, pohostinství, zdravotní péče. Město je velmi oblíbenou rekreační, chatařskou a chalupářskou destinací.

Pozemek je rovinatý, pravidelného obdélníkového tvaru, částečně zatravněný. Na pozemku rostou náletové dřeviny a vzrostlé listnaté stromy. Z jižní strany je stávající zástavba RD vzdálená cca 30m a z druhé je přes sousední pozemek přístup k řece Sázavě. Přístup na pozemek vede přes nezpevněnou obecní cestu. Šikmo přes pozemek vede nadzemní VN, které za předpokladu dodržení odstupových zón nebrání výstavbě.

Na zhruba jedné třetině pozemku počítá územní plán města se zástavbou rodinných domů městského a venkovského charakteru a s vybudováním přístupové komunikace. Na zbývajících dvou třetinách pozemku územní plán umožňuje výstavbu individuálního bydlení a výstavbu rekreačních objektů za předpokladu splnění podmínek zpracování územní studie. Inženýrské sítě jsou v dosahu z okolní stávající zástavby cca 50-100m od pozemku. Město Sázava disponuje plným rozsahem sítí - plyn, elektřina, kanalizace, městský vodovodní řad

Pozemek je vhodný jako investiční příležitost pro možné budoucí stavební využití. Nebo ho lze v danou dobu využít jako plocha pro rekreaci (mobilní stavba), výběh pro koně, či skvělé zázemí pro rybaření.

Pro více informací a prohlídku mne prosím neváhejte kontaktovat

Celkem: 1 374 890 Kč
ID inzerátu: 7380690
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N78707
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Sázava, okres Benešov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 4741 m2
Druh kontraktu: výhradní

Kontakt na prodejce nemovitostí