nezadáno
ne

Prodej vily, 196 m2

Popice, okres Břeclav

3 800 000 Kč

celkem , + provize RK

Prodej novostavby rodinného domu o dispozici 4+kk, přibližné užitné ploše 109 m2, garáží, dvorem se zahrádkou, krytým venkovním posezením a sklepem.Rodinný dům má uliční šíři 10,05 m a délku 9,45 m. V jeho přízemí se nachází nadstandardně prostorná garáž (22,75 m2) se samostatným skladem (3,92 m2) s vjezdem z ulice a vchodem do dvora. Další vstup z garáže vede do zádveří, které ji propojuje s obytnou částí novostavby. Zde je prostor pro vestavné skříně a vchod do předsíně (5,3 m2), na kterou navazuje schodiště do podkroví. Pod schodištěm je zdařile umístěná samostatná toaleta s umyvadlem. Z předsíně se vchází do hlavního obytného prostoru o celkové výměře 28,5m2, který má vstup do zahrady, a skládá se z obývacího pokoje s krbovými kamny, jídelny a kuchyňského koutu. Z kuchyně je výhled do ulice a její součástí je i zděná spižírna.
V podkroví se nacházejí tři útulné ložnice (16,3 m2, 16,2 m2 a 15,5 m2), šatna (5,4 m2) a prostorná koupelna (16,2 m2). Podkroví je zatepleno (28 cm vaty), obloženo sádrokartonem s elektrickými rozvody, jen koupelna bude dokončena podle přání a vkusu nového majitele. Zařizovací předměty nejsou součástí kupní ceny.
Dům je postaven ze zdiva Ytong (37 cm), s betonovými monolitickými stropy, je osazený plastovými okny s trojsklem a plastovými venkovními dveřmi. Obě podlaží jsou vybavena vodním podlahovým topením napojeným na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, jenž je možné napojit na solární panely (připraveno k instalaci).
Na zadní část domu navazuje dvorek se zahrádkou, krytým venkovním posezením a vstupem do praktického, suchého sklepa (18 m2). Do krytého posezení je zaveden elektrický proud i voda pro zřízení letní kuchyně. Uzavřený obezděný dvůr poskytuje soukromí, klid a zároveň bezpečí pro děti, či domácí mazlíčky.
Popice, malebná obec ležící nedaleko Novomlýnských nádrží, je svou polohou ideálním místem pro život v čisté přírodě a přitom v dostupné vzdálenosti od centra Brna (35 km), či Hustopečí u Brna (8 km).

Celkem: 3 800 000 Kč
ID inzerátu: 7379290
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Popice, okres Břeclav
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 196 m2
Užitná plocha: 110 m2
Zastavěná plocha: 98 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: V bloku
Počet bytů: 1
Rok výstavby: 2019

Kontakt na prodejce nemovitostí