nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 193 m2

Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí

2 740 000 Kč

celkem

Bydlení v klidu v kouzelném údolí Tiché Orlice, a přitom v blízkosti šestice měst a městeček jako je Brandýs nad Orlicí, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Choceň a Česká Třebová, nabízíme k prodeji podsklepený třípodlažní dvougenerační dům pro trvalé bydlení či rekreaci, ale vhodný i pro podnikání. V případě zájmu je možné vytvořit dvě samostatné bytové jednotky 2+1 a 5+1.

Sedm místností, dvě kuchyně, tři koupelny a WC, zeleninová i okrasná zahrada se studní s užitkovou vodou a oplocený pozemek o ploše 4 700 m2 s ovocnými stromy, lesíkem a rybníčkem skýtají dostatek příležitostí pro různorodé využití.

Hospodářská část s dalším velkým prostorem, vybavená zakrytou pergolou s letní kuchyní, již nevyužívanými voliérami, stodolou a pozemkem je přitažlivým zázemím pro kutily, zahrádkáře či chovatele domácího zvířectva.

Dům prošel několika rekonstrukcemi. V roce 1975 bylo postaveno druhé patro, v roce 1995 byl dům opatřen novými plastovými okny a objekt dostal rovněž novou střechu a zateplení podkroví. Před pěti lety majitel zdokonalil vytápění a pořídil kotel na paletky s automatickým podáváním.

Dům je napojen na kanalizaci a vybaven systémem záchytu dešťové vody do rezervoáru s čerpadlem.

Nemovitost doporučuji k prohlídce. Je vhodná pro všechny, kteří uvítají kombinaci nejrůznějších příležitostí pro úpravy, i pro ty, kdo chtějí hned bydlet a úpravy a další rozvoj bydlení ponechat na později.

Celkem: 2 740 000 Kč
ID inzerátu: 7378090
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 10418
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 193 m2
Obytná plocha: 193 m2
Užitná plocha: 193 m2
Zastavěná plocha: 409 m2
Plocha pozemku: 5078 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: částečně zařízeno
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí