nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 193 m2

Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí

2 690 000 Kč

celkem , Sleva!!!

Rodinný dům s velkou zahradou, který Vám nyní nabízíme, leží v obci Jehnědí. Je to krásné místo s malebnou polohou v údolí Tiché Orlice. Ve vzdálenosti 4 km stojí město Brandýs nad Orlicí, který si pro svůj pobyt vybral už Jan Ámos Komenský.
Nejen historie a turisticky zajímavé místo je důvodem k výběru této obce k zakotvení rodiny hledající místo pro bydlení či rekreaci. Obec Jehnědí s 300 obyvateli nabízí zázemí pro všechny jmenované skupiny. Jen co by kamenem dohodil, stojí významná města, jako Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Vysoké Mýto, Choceň.
Samotný patrový, dvougenerační dům pak disponuje zázemím pro řemeslníky, zahrádkáře či chovatele domácího zvířectva. Podsklepený dům o třech nadzemních podlažích má celkem sedm obytných místností, dvě kuchyně, 3 koupelny a WC, pro každé patro samostatně. V roce 1975 bylo přistavěno 2. podlaží a podkroví ve 3. NP. V roce 1995 byla vyměněna všechna okna za plastová a nová střecha a zateplení podkroví, před pěti lety kotel na peletky s automatickým podáváním. Minulý rok byla vybudována nová přípojka na obecní kanalizaci. Pitná voda vede z obecního vodovodu, jako varianta zdroje užitkové vody může sloužit studna, nebo systém záchytu dešťové vody do rezervoáru s čerpadlem. V zadní části domu je hospodářská část s letní kuchyní, zakrytou pergolou, technickou kuchyní. Přilehlou stodolou , která je v dobrém technickém stavu, se prochází na nově oplocený pozemek o ploše 4.700 m2. Zde se nachází zeleninová i okrasná zahrada, lesík a ovocné stromy, rybníček. Za zahradou je již polní cesta, pole a les na dohled.
Vřele doporučujeme prohlídku, také se zajištěním nejvýhodnější hypotéky Vám pomůžeme.

Celkem: 2 690 000 Kč
ID inzerátu: 7378090
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 10418
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 193 m2
Obytná plocha: 193 m2
Užitná plocha: 193 m2
Zastavěná plocha: 409 m2
Plocha pozemku: 5078 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: částečně zařízeno
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí