nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 1100 m2

U Mototechny, Tehovec, okres Praha-východ

59 000 000 Kč

celkem , Cena k jednání

Zprostředkujeme Vám prodej designové třípodlažní vily z roku 1998 s vlastním wellness centrem v obci Tehovec u Říčan na pozemku o rozloze 5 820 m. K vile dále patří rodinný dům, jezírko, tenisový kurt a udržovaná zahrada se vzrostlými stromy. K celému objektu vede vlastní příjezdová cesta, která zcela odděluje objekt od okolního dění. Příjezdová vrata jsou na elektrický pohon s dálkovým ovládáním, objekt je kamerově zabezpečený. Pozemek je oplocen, připojen na IS – elektrická energie, kanalizace, vodovod, vlastní vrtaná studna.
V suterénu vily je technické zázemí s velmi vysokou úrovní vybavenosti, garáž pro dvě auta, prádelna, koupelna, zázemí pro tenisový kurt s přímým vstupem na kurt a zahradu, několik dalších místností sloužících jako sklady.V přízemí je rozlehlá vstupní hala, koupelna, dětská herna, obývací pokoj s krbem a knihovnou, jídelní část v blízkosti kuchyně, ze které se vychází na terasu. Další terasa je s výstupem z obývacího pokoje a výhledem na tenisový kurt a zahradu.
V přízemí se nachází wellness centrum o celkové rozloze 300 m. Bazén má 50 m a hloubku od 1,5 m do 2,8 m. Je zde i prostor pro relaxaci, fitness s whirpoolem. Odsud je výstup přes terasu do členité zahrady. V 1. patře je vstup z haly do čtyř ložnic, dvou koupelen, samostatného WC a na slunnou střešní terasu s nejkrásnějšími výhledy do okolí (ze dvou ložnic). V interiéru domu jsou použity kvalitní materiály jako například přírodní kámen, dřevo, sklo a nejmodernější technologie jsou samozřejmostí. Celý objekt je tvořen ve stylu Feng shui. Vila má šest teras.
Samostatný rodinný dům vedle vily byl postaven v roce 2016 na zastavěné ploše 90 m s užitnou plochou 360 m. Je to třípodlažní budova, kde se ve sklepním prostoru o rozloze 170 m nachází vinný sklep se společenskou místností, barem, krbem a WC. V přízemí a prvním patře jsou samostatné bytové jednotky. Dům může sloužit jako hostinský či ubytování pro správce nebo sídlo firmy.
Na pozemku se nachází jezírko o rozloze 80 m, osvětlení zahrady, umělecká díla a sochy, zahradní altán, dřevěné domečky v korunách stromů propojených lanovým a pevným mostkem sloužícím pro hry dětí. To vše je citlivě zasazeno do zahrady. Pozemek je udržovaný s parkovou úpravou. Jsou zde vzrostlé stromy, stoleté lípy, keře. Před hlavní budovou vily je vybudován tenisový kurt.
Měsíční náklady - cca 30.000,-Kč.
Obec Tehovec se nachází v blízkosti města Říčany, které je vzdáleno od hlavního města Prahy 23 km. Obklopují ho lesy a rybníky, nabízí příjemné bydlení stranou ruchu velkoměsta a podobně jako další městečka v okolí Prahy již od 2. poloviny 20. století sloužilo jako oblíbené výletní místo a letovisko. Jedná se o město s veškerou občanskou vybaveností včetně ZŠ, MŠ, pošty, nemocnice a polikliniky, restaurací, multikulturním centrem s kinem, divadlem, bazénem a mnoha sportovišti. Cena k jednání! Ev. číslo: 26662.

Celkem: 59 000 000 Kč
ID inzerátu: 7377088
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 26662
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: U Mototechny, Tehovec, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1100 m2
Užitná plocha: 1100 m2
Zastavěná plocha: 679 m2
Plocha pozemku: 5820 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Zařízení: zařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 3
Terasa: ano
Sklep: ano
Balkon: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí