nezadáno
ne

Pronájem kancelářských prostor, 246 m2

Černokostelecká, Praha, Štěrboholy, Praha 15

36 162 Kč

měsíčně , jistota (kauce) 2x měsíční nájem

Pronájem kanceláří v Praze, Kanceláře PrahaKanceláře o variabilní ploše 195 - 238m2 se nacházejí v 1.patře administrativní budovy. Dvacetičtyřhodinový přístup do budovy je zajištěn automatickou evidencí a přes čipové karty zabezpečen společně s kamerovým systémem. Ve vstupním prostoru je příjemné posezením pro hosty a návštěvy. Jedná se o pronájem celého patra, kde je celkem 8 kanceláří. Kanceláře jsou dostupné výtahem a jsou v samostatně uzamykatelné části budovy. Nabízený prostor je variabilně vhodný i pro sídlo firmy. V prostoru před kancelářemi je příjemné posezení pro návštěvy. V pronájmu jsou zahrnuté nejen běžné kanceláře, ale také zařízená zasedací místnost. Kancelář, vhodná pro majitele, ředitele nebo manažera firmy disponuje balkonem a před kanceláří . Na chodbě vnitřního prostoru kanceláří je možno využít samostatnou kuchyňku. Sociální zařízení je samostatné pro tyto nabízené kanceláře.
Kanceláře jsou klimatizovány, její provoz je již započítán v poplatcích za služby 71,-Kč/m2.
Jedná se o třípodlažní administrativní objekt. Budova je cihlová udržovaná, postavená v roce 1998. Kanceláře mají datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky. Je zde také bezbariérový přístup s výtahem.
V přízemí budovy lze využít jídelnu s kantýnou, kde je možnost odběru obědů pro zaměstnance.
Administrativní objekt se nachází 100 m od zastávky tramvaje či autobusu. Výborné dopravní spojení MHD - Strašnická – tramvaj č.7 (8min); Strašnická – metro A – Depo Hostivař – autobus č.163 – Černokostelecká (14min). Zastávka MHD je umístěna naproti administrativní budovy.
Budova je zároveň vhodně dopravně situována v blízkosti na severojižní spojku a průmyslový okruh v Praze se směry jak od Mladé Boleslavi, Hradce Králové a Ústí nad Labem, tak od Brna, Plzně, letiště, Karlových Varů a Slaného. Parkování je možné přímo u vchodu do budovy.
Kanceláře jsou orientovány J- JZ. Nájemce po dohodě s majitelem si může ke kancelářím pronajmout i skladové prostory v budově (dle dodatečných podmínek). Kanceláře jsou NEKUŘÁCKÉ !!!

Celkem: 36 162 Kč
Poznámka k ceně: jistota (kauce) 2x měsíční nájem
ID inzerátu: 7375535
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Černokostelecká, Praha, Štěrboholy, Praha 15
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 246 m2
Užitná plocha: 246 m2
Zastavěná plocha: 4394 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 4
Typ vytápění: Lokální elektrické
Rok rekonstrukce: 2013
Výtah: ano
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí