nezadáno
ne

Prodej zemědělského objektu, 32322 m2

Vražné, Hynčice, okres Nový Jičín

18 746 760 Kč

celkem , Včetně služeb RK a právního servisu

Nabízíme k prodeji zemědělský areál o celkové výměře 3,2322 ha původně živočišné výroby v Hynčicích, místní části obce Vražné. Obec Hynčice je typická svou rozvolněnou zástavbou velkých rolnických statků. Z jednoho z nich s č.p. 63 byl ve 2. polovině 20. století vybudován areál jednotného zemědělského družstva se zaměřením na živočišnou výrobu, jejímž pozůstatkem jsou, kromě uvedeného, celkem 4 výrobní objekty. Areál je v současnosti situován v rozvojově strategické lokalitě vymezené platným územním plánem ve funkční ploše UAr - "zemědělská výroba a skladování" a v návaznosti na další nové rozvojové plochy UA - "průmyslová výroba a skladování". Uvedené plochy leží mezi obcí Vražné a úsekem dálnice D1 s přímou dostupností do Olomouce a Ostravy okolo 30 minut. K dispozici je i projekt na výstavbu provozu bioplynové stanice se všemi schvalovacími procesy vyhodnocení vlivu na životní prostředí.
Lokalita je významná příznivými přírodními podmínkami regionu "Poodří" i svým kulturním významem. V bezprostřední blízkosti nabízené nemovitosti se nachází areál rodného statku Johanna Gregora Mendela, objevitele zákonů dědičnosti. Malebnost krajiny dotvářejí rozlehlé louky, strouhy se starobylými mlýny, tůně a jezera ve starých ramenech řeky Odry. Charakteristickým a krajinářsky významným prvkem Poodří jsou rybníky.
Uvedená lokalita je tak ideálním místem pro obyvatele v produktivním věku, tedy mladé rodiny s dětmi, kteří vítají zvyšování zaměstnanosti. Tomu jsou nakloněni jak obyvatelé, tak představitelé obce. Bližší informace Vám sdělí makléř nabídky.

Celkem: 18 746 760 Kč
ID inzerátu: 7374760
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 160-N01720
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Vražné, Hynčice, okres Nový Jičín
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Zemědělství
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 32322 m2
Užitná plocha: 32322 m2
Zastavěná plocha: 32322 m2
Plocha pozemku: 32322 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ domu: Přízemní
Rok výstavby: 1950
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí