nezadáno
ne

Prodej bytu 3+1, 65 m2

Zdeňka Bára, Ostrava, Dubina, okres Ostrava-město

1 250 000 Kč

celkem

Chtěli byste, jak se říká, přijít doslova s kufrem a začít rovnou bydlet? Nejste fanouškem výšek, avšak bydlení v přízemí zrovna také není Vaším šálkem kávy? Máte také rádi kvalitní a poctivou práci? Ptát se dále, jestli byste brali komoru v předsálí bytu jako možnou formu úložného prostoru navíc, je asi dost zbytečné, a tak se se mnou raději pojďte podívat na vše, čím Vám tento byt doslova učaruje!

Je mi potěšením představit Vám ke koupi tento kompletně rekonstruovaný, útulně zabydlený byt o dispozici 3+1 s výměrou 65 m situovaný do prvního patra kompletně revitalizovaného panelového domu na ulici Zdeňka Bára v Ostravě Dubině. Stávající majitel jej postupně krášlil a rekonstruoval, až ho přibližně před 6 lety přivedl do této nádherné a zároveň kvalitní podoby, na níž se doposud neprojevily téměř žádné známky stáří a užívání. Rekonstrukcí prošla elektroinstalace, milimetrově rovná je podlaha, omítky, byla vyměněna kuchyňská linka, na míru zhotovena vestavěná skříňová sestava v chodbě, zvětšena je koupelna i WC v nadčasovém designu. Dům je dokola obklopen příjemným travnatým porostem, což jistě ocení děti i jejich maminky, které je tak budou mít neustále pod dohledem. Byt tak navíc nabízí krásný výhled. Asi všichni známe, jak se parkuje v Ostravě, ale mohu Vám slíbit, že na této adrese, budete opravdu příjemně překvapeni. Byt lze za doplatek převést do osobního vlastnictví, proto jej lze financovat hypotečním úvěrem. Již nyní Vás jistě potěší také provozní náklady a co teprve po převodu do OSVL. Vybavení bytu může být po dohodě částečně ponecháno.

Mnoho Vám napoví naše fotogalerie i přesný půdorys, na němž je tato skvělá dispozice zachycena, ale více informací a kladných stránek této nemovitosti se sem bohužel nevejde. Proto prosím, pokud Vás tato nabídka zaujala, dlouze neváhejte! Na prohlídku s Vámi se těší a bližší informace Vám rád sdělí makléř Jakub Franz.

Celkem: 1 250 000 Kč
ID inzerátu: 7346438
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: 13716
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Zdeňka Bára, Ostrava, Dubina, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: družstevní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 65 m2
Obytná plocha: 65 m2
Užitná plocha: 65 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: panelový
Počet nadzemních podlaží: 16
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: částečně zařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Výtah: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí