nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 43 m2

Freyova, Praha, Vysočany, Praha 9

4 799 000 Kč

celkem , Cena nezahrnuje vnitřní vybavení, parkovací stání

Vzdušný byt s balkonem je situován na jedenáctém patře budovy, orientován k jihu a západu. Novému majiteli současně nabízíme převzetí kompletního zařízení v pořizovací hodnotě 1.500.000 CZK a příslušenství za ceny níže uvedené.
Vybavení 750.000 CZK, parkovací stání 150.000 CZK, sklep 100.000 CZK.
Na 43 m2 byt disponuje předsíní, obývacím pokojem a navazující vzdušnou ložnicí. Z předsíně přístupnou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.
Zařízení bytu bylo realizováno českým designérským studiem Jakuba Stacha s důrazem na užitnost, komfort a vyvážený detail. Vybavení bylo vyrobeno na zakázku, nebo finišováno designerem osobně.
Hlavním bodem předsíně jsou elegantní šatníky plynule přecházející do stylové sestavy nábytku dominující ústřednímu prostoru bytu. Kuchyňský kout s elegantní linkou je plně vybaven kvalitními spotřebiči (indukční varná deska, pečící parní trouba s horkovzdušnou funkcí, ohřívač talířů, dvou-zónová vinotéka, myčka nádobí, vestavěná digestoř). Jídelní kout se stolem pro šest osob poskytuje dostatek pohodlí větší společnosti. Bronzová zrcadla rozšiřují a hřejivým tónem plní ovzduší životem. Relaxační zóně obývacího pokoje vévodí TV stěna s knihovnami a vestavěným bio krbem. Jedná se o designový prvek s povrchovou úpravou tapetou z hedvábí a lurexu (ARMANI/CASA) odrážející světlo ohnivým efektem. Stínění římskými roletami podtrhuje vznešenost místnosti, umocněnou luxusními švýcarskými drapériemi. Balkon s podlahou z akátového dřeva dopřává odvážným inspirující výhled na Prahu. Tichá ložnice s 3D tapetou je chrámem odpočinku. Koupelna je protkána elegancí a užitnými detaily. Dominující sprchový kout s originální mozaikou ze 720 kusů dlaždic završuje hlavová sprcha s dešťovým efektem o rozměrech 60 x 60cm. Toaleta s elektronickým bidetem programovatelným pro čtyři uživatele doplňuje ideálně vyvážený komfort domácí lázně. Pračka a sušička vestavěné v koupelnovém nábytku nijak nenarušují linie dané tvůrcem.
Designové prvky bytu a jedinečné detaily ve spojení s technologií dávají kouzelný rozměr modernímu životu. Jedním z nich je ovládání intenzity a barevné teploty originálních svítidel prostřednictvím mobilní aplikace.
Eliška je druhou nejvyšší pražskou obytnou budovou. Exteriér odkazuje na průmyslovou minulost Vysočan. Interiéry a nadčasové vybavení jsou těžko překonatelným vzorem bydlení v nově rozkvétající čtvrti, která se pomalu stává dynamicky pulzujícím srdcem východní části metropole. Recepce a ostraha 24/7 dostupné z bytu domácím telefonem. Kavárna s dobrou kuchyní, posilovna, masérské studio, salón krásy a pánské holičství jsou vyvrcholením komfortu rezidence.
Vysočany poskytují svým obyvatelům neobyčejný rytmus života, dopravní dostupnost všemi prostředky, sportovní i kulturní vyžití, nákupní centra, restaurace a všechny myslitelné služby.
S dotazy či pro sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.
Více informací na www.bydleni-eliska.cz/

Celkem: 4 799 000 Kč
ID inzerátu: 7336271
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 7497/2308
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Freyova, Praha, Vysočany, Praha 9
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 43 m2
Obytná plocha: 43 m2
Užitná plocha: 43 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 25
Podlaží: 10. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Výtah: ano
Sklep: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí