nezadáno
ne

Prodej vily, 540 m2

Nová Ves nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

1 598 000 Kč

celkem , včetně provize a právních služeb

Prodej domu se zahradou a bazénem v Nové Vsi nad Lužnicí.Dům s bazénem, příjemnou zahradou, rekonstruovaný s citem a respektem k jeho historii i k prostředí vsi v které se nachází. Dům je v klidné ulici, v krásné a zajímavé lokalitě jižních Čech, která Vám učaruje, najdete zde vše co potřebujete pro spokojený život, či krásné a pohodové chalupaření.
Přízemí je stylové, zachované co nejvíce v původním stavu, je přizpůsobené k pohodlnému životu. Kuchyně s roubenou stěnou, dlážděnou podlahou, kamennou deskou na pracovní ploše vestavěné z části zděné linky, v které je úložný prostor, dvojdřez, plynová varná deska, myčka na nádobí a využitý výklenek s kamennými policemi. Využití přírodních materiálů a to včetně trámového stopu s dřevěným, deskovým podhledem. Pod kuchyní je sklípek. Obývací pokoj se zařízený původním nábytkem, s plovoucí podlahou, aby umožňovala pohodlnou údržbu. Síň, která je vstupem do domu, s krbovými kamny, kterými se vytápí část domu. Je zde i původní zachovalý brutvan, který dříve sloužil na ohřev vody. Z předsíně je vstup do koupelny s umyvadlem, sprchovým koutem, bojlerem (100L), pračkou a s WC. Koupelna má zajímavě zpracovanou podlahu v kombinaci kámen a dřevo. Sprchový kout je masážní s rádiem. Předností koupelny je okno, díky kterému je v koupelně denní světlo a umožňuje větrání. Stylová ložnice a to včetně kompletní sestavy vesnického nábytku, okna ložnice jsou situována do zahrady.V přízemí je komora, prostor pro uložení sezonních věcí, potravin a užívaná i jako jako šatna. Ze síně se vstupuje do patra domu, které je ve stavu pokročilé rekonstrukce, kterou si nový majitel může dokončit podle svých představ. Stropy a krovy pod střechou jsou zateplené. Stěny pokojů jsou buď již hotové s dřevěným obložením, nebo na takové obložení připravené. Jeden z pokojů je téměř dokončen a je i částečně zařízen, druhý druhý je třeba dokončit. V patře je příprava na koupelnu, se sprchovým koutem a se splachovacím WC. Dům má i své technické zázemí v podobě prostorné kůlny s kamennou, kostkovou dlažbou a dílnu. Tyto objekty společně s domem tvoří uzavřený dvorek, kde je letní kuchyně. Na dvorku je příjemné posezení, které navazuje průchodem na zahradu s bazénem. Bazén je napojený na pískovou filtraci a UV lampu, které udržují v bazénu kvalitní vodu ke koupání.
V domě jsou zavedené sítě téměř v plném rozsahu - elektřina 230/380V, voda obecní, + vlastní studna, kanalizace hloubková, plyn - vaření na propan-butan, rozvod zemního plynu v ulici před domem (možno zbudovat přípojku). Telekomunikační sítě - WIFI, satelit. Střecha nová, sedlová (včetně krovů a podbití), zateplená, s pálenými taškami, rozvody elektřiny v mědi, voda v plastu, zabudovaná klimatizace, kterou se dům i vytápí, dále pak vytápění tuhými palivy, nebo elektrickými přímotopy.
Do obce je spojení vlakem, autobusem, autem po kvalitní silnici. V Vesnice je nedaleko hranic s Rakouskem, kam se dá pohodlně dojet do města Gmünd přes město České Velenice 6km. Obec má vlastní Obecní úřad, poštu, Sportovní fotbalový klub s hřištěm. V blízkosti přírodní rezervace Krabonošská niva podél Lužnice. Přes ves vedou také cyklostesky, turisticky značené cesty, možnost koupání v nedalekých pískovnách. V okolí jsou krásné lesy s možností houbaření, vycházek a sběru lesních plodů. Oblast umožňuje další sportovní, kulturní a společenské vyžití - vodáctví, turistika, cykloturistika, návštěvu mnohých míst s historickými památkami - Třeboň, Majdalena, Nové Hrady, Český Krumlov, Suchdol nad Lužnicí, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou, Jindřichův Hradec a další možnosti.

Celkem: 1 598 000 Kč
ID inzerátu: 7333891
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Nová Ves nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 540 m2
Užitná plocha: 131 m2
Zastavěná plocha: 161 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Rohový
Počet bytů: 1
Rok výstavby: 1926
Rok rekonstrukce: 2015
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí