nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 120 m2

Malotice, okres Kolín

2 498 000 Kč

celkem , cena je kompletní

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu 4+kk s podlahovou plochou 120 m2 se stodolou na vlastním oploceném pozemku o výměře 1.209 m2 v obci Malotice, okr. Kolín. Dům byl postaven v roce 1921 z kamene opuka a před deseti lety prošel rekonstrukcí – štít byl vyzděn z Porothermu, byla opravena střecha, komín, okapy, plot, chodník, zatepleny podlahy a strop zpevněn železnými příčkami. Dům byl dlouhou dobu využíván i jako zemědělská usedlost s chovem koní (povolení až pro 10 koní). Část domu tvoří chlívek s kotci pro pejsky, na dům je pak napojena stodola se seníkem a boxy na koně, vedle stodoly se nachází dřevěná garáž a za ní pak dřevník. Část pozemku k hlavní silnici je oddělen malým plůtkem.

Dispozice: vchází se na verandu a dále do chodby, ze které vedou vstupy do obýváku s kuchyňským koutem a krbovými kamny, do kotelny, ze které jsou vytažené rozvody vody do patra, a do předsíně se schodištěm. Odtud se vchází do koupelny s vanou a WC a do ložnice. Patro je řešené jako polopodkroví a z chodby se dostaneme do ložnice, do malého pokoje, který lze předělat na kuchyňku a do malé místností, kam jsou vyvedeny zmíněné rozvody vody a tudíž je zde možné zřídit druhou koupelnu, čímž by šlo vytvořit na patře 2. bytovou jednotku. Rovněž je možné se dostat do druhé části podkroví pod střechou, které lze také zateplit a rekonstruovat na další pokoje.

Přípojky: el. 230/380V, zdrojem vody je vlastní studna (kopaná) s nautilou – měněna v loňském roce, odpady svedeny do septiku, plyn pouze individuální na vaření, topení je ústřední na tuhá paliva – uhlí a dřevo, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Podlahy tvoří plovoucí krytina a dlažba, v horní ložnici se zachovala prkenná podlaha a položil se koberec. Roční náklady za 2 osoby činí cca 31.000,- Kč.

Obec Malotice leží na komunikaci Praha – Říčany – Kutná Hora s velmi dobrou dopravní dostupností. V blízkosti obce v nedalekých Zásmukách (4,5 km) nebo v Kouřimi (5,5 km) se nacházejí kompletní občanské vybavenosti (ZŠ, MŠ, pošta, lékař, banky, obchody, restaurace, sokolovna a sportovní areál). Veškerý právní a hypoteční servis Vám zajistíme zdarma. Ev. číslo: 18693.

Celkem: 2 498 000 Kč
ID inzerátu: 7333853
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 18693
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Malotice, okres Kolín
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 120 m2
Užitná plocha: 120 m2
Zastavěná plocha: 265 m2
Plocha pozemku: 1209 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: kamenný
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 1
Rok výstavby: 1921
Telefon: ano
Internet: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí