nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 310 m2

V ohradě, Praha, Nebušice, Praha 6

10 000 000 Kč

celkem , + provize RK

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 754 m2 v Praze - Nebušicích pro stavbu RD. V současné době na pozemku stojí rodinný domek o velikosti 80 m². Domek je momentálně přízemní, probíhá rekonstrukce podkroví, které zatí není zprovozněno k užívání. Má novou střechu. Na pozemek jsou přivedeny všechny inženýrské sítě, tj. elektřina, voda a plyn. Vytápění domu je prostřednictvím kamen na tuhá paliva. Užitná plocha domu činí 80 m2. Na zahradě je řada vzrostlých stromů.

Pozemek s rodinným domem se nachází v klidné části obce Praha – Nebušice. Lokalita vyniká množstvím zeleně, čtvrť obklopuje rozlehlý přírodní park Divoká Šárka-Lysolaje s mnoha turistickými i cyklistickými stezkami a přírodním koupalištěm Džbán.

V místě je veškerá občanská vybavenost – pošta, supermarket, lékárna, lékař a mezinárodní škola ISP nabízející vzdělání od předškolního do středoškolského věku. Dobrá dopravní obslužnost linkami MHD 116 – směr metro A-Dejvická, 161 a 312 – směr metro A-Bořislavka (cca 6 minut jízdy). Cesta autem směr Tuchoměřice cca 10 minut z Dejvické, dálnice D7 směr Chomutov cca 15 minut. Doporučujeme prohlídku. V případě bližších informací kontaktujte makléře.

ID inzerátu: 7326769
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 081-105-322067
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: V ohradě, Praha, Nebušice, Praha 6
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 310 m2
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí