nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 35 m2

Bojkovice, okres Uherské Hradiště

580 000 Kč

celkem , včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny a vkladu do Katastru nemovitostí

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej velmi pěkně situovaného rekreačního pozemku 882 m² s krásným výhledem do okolí, dvěma vjezdy, chatou a obytnou maringotkou, v Bojkovicích. Pozemek se nachází na kopci v lokalitě Hradská niva. Tato lokalita je dobře přístupná po asfaltových a polních cestách. Dostupnost z centra Bojkovic je autem cca 2 minuty, na kole 6 minut. Zastávka autobusu a lékárna jsou od pozemku vzdáleny jen 600 metrů, pošta a nákupní středisko 750 metrů, vlaková stanice 1,1 km. Do Luhačovic a Uherského Brodu je to odtud 15 km, do Uherské Hradiště a Trenčína 33 km, do Zlína 40 km.

Pozemek je mírně svažitý a má tvar nepravidelného mnohoúhelníku se šířkou cca 27 metrů a délkou cca 33 metrů. Přední částí je orientovaný na jihovýchod, zadní na severozápad.

Na pečlivě udržovaném pozemku se nachází chata o rozměrech přibližně 6 x 8 metrů se zastřešeným posezením, obytná maringotka o rozměrech cca 7 x 2,5 metru, nová plechová garáž cca 6 x 3 metry a mnoho okrasných stromů.

V platném Územním plánu města Bojkovice je pozemek vedený v kategorii "RZ - plochy individuální rekreace" a dle vyjádření Stavebního úřadu se zde dá stavět stavby maximálně do 25 m² s 1 patrem a podkrovím a maximální výškou od terénu po hřeben do 6 m. Žádosti ke stavbě schvaluje SÚ v Uherském Brodě. U tohoto pozemku je zažádáno o změnu části na plochu určenou pro bydlení.

Kompletní inženýrské sítě na pozemku prozatím nejsou k dispozici: elektřina je připojena a funkční, voda na zalévání se získává zadržováním ze střechy chaty do 1000 litrové nádrže a pro účely vybudování studny byl zpracován geovýzkum s předpokladem hloubky vrtu 20 - 25 metrů. Za chatou je k dispozici suché WC a vytápění chaty je možné prostřednictvím krbových kamen.

Celková výměra pozemku je dle KN 882 m².

V Listu vlastnictví je pozemek vedený jako trvalý travní porost.

Velkou výhodou pozemku je jeho skvělá poloha, dobrá přístupnost s vjezdem ze dvou stran, krásný výhled do okolí a široké možnosti využití.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny a vkladu do Katastru nemovitostí.

! VOLNÉ IHNED !

Celkem: 580 000 Kč
ID inzerátu: 7324949
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 181105-201
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Bojkovice, okres Uherské Hradiště
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 35 m2
Zastavěná plocha: 60 m2
Plocha pozemku: 882 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: dřevostavba
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku: Dobře dostupný
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí