nezadáno
ne

Prodej bytu 3+1, 60 m2

Třebovská, Ústí nad Orlicí, Hylváty, okres Ústí nad Orlicí

1 420 000 Kč

celkem , SLEVA!

Pokud hledáte bydlení v klidné lokalitě města s veškerou občanskou vybaveností, pokud jsou pro Vás tím nejdůležitějším kritériem bezproblémoví sousedé a klid v domě, pak Vás chci upozornit na tuto nabídku.
Jedná se o třípokojový byt se samostatnou kuchyní a balkonem v prvním nadzemním podlaží zděného domu. Všechny místnosti jsou světlé a čerstvě vymalované. Prostor je sice v původním, ale udržovaném stavu. Případná rekonstrukce tedy může být přesně podle Vašich představ. K bytu náleží dva prostorné sklepy a možnost užívání společné sušárny. Obrovskou výhodou tohoto bydlení je jeho poloha. Do centra Ústí nad Orlicí je to pouhých 1,8 km. V okruhu 500m od domu najdete mateřskou i základní školu, dětské hřiště, park, potraviny, poštu, zastávku autobusu i stylovou restauraci. Za 10 minut dojdete pěšky na vlakovou zastávku Ústí nad Orlicí město.
Byt je v současné době v družstevním vlastnictví, ovšem o jeho převodu do osobního vlastnictví je možné jednat. Jeho koupí Vám nevzniká povinnost platit daň z nabytí nemovitosti. Než si ale začnete dělat starosti s financováním, využijte našeho bezplatného finančního poradenství. Ráda Vám domluvím schůzku. Samozřejmostí je i právní servis. Na prohlídce se na Vás bude těšit a více informací Vám poskytne Jana Horská.

Celkem: 1 420 000 Kč
ID inzerátu: 7323904
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 13609
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Třebovská, Ústí nad Orlicí, Hylváty, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+1
Energetický štítek: E
Vlastnictví: družstevní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 60 m2
Obytná plocha: 60 m2
Užitná plocha: 60 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: přízemí
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí