nezadáno
ne

Prodej kancelářských prostor, 157 m2

Rohanské nábřeží, Praha, Karlín, Praha 8

18 450 000 Kč

celkem , info o ceně v RK

Luxusní, kompletně zařízený, prostorný byt 3kk (157m2)s terasou a balkonem, s možností flexibilního využití jako reprezentativní kancelářské prostory nebo sídlo společnosti s dvěma parkovacími místy ve 4.patře moderního rezidenčního projektu River Diamond s výtahem a non stop 24 hodinovou recepcí. River Diamond je jedinečným bytovým projektem na břehu řeky Vltavy. Život v River Diamond znamená dokonalost a životní styl využívající zvláštních výhod, který nabízí zejména: 24 hodinová recepce, čistírna, úklid, doplňkové služby prostřednictvím recepce, obchody, kavárna se zahrádkou v přízemí, soukromá zahrada pro obyvatele komplexu, bezpečné podzemní parkování a mnoho dalších výhod spojených s moderním stylem života.

Vybavený, dispozičně řešený jako 3+kk s dvěma terasami 7,2 m2 + 4,5m2, nabízí otevřený velkoryse prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, s přímým vstupem na terasu s posezením. Dále vstupní chodba s ložním prostorem, samostatná toaleta, technická místnost, dva prostorné pokoje jeden se suit koupelnu, druhý pokoj přímý výstup na terasu s výhledem na Pražský Hrad.

Celý prostor je vytápěn podlahovým topením. Venkovní elektrické žaluzie s dálkovým ovládáním na každé okno samostatně. Podlahy z masivu, velkoformátová okna s izolačními dvojskly, klimatizace.
Ceně bytu zahrnuje dvě samostatná parkovací stání v suterénních garážích v domě a velký sklep.

Vynikající lokalita s veškerou občanskou vybaveností snadným parkováním v okolí a vynikající dopravní dostupností do centra díky tramvajovým spojům v minutové vzdálenosti. V těsné blízkosti nájezd na pražskou magistrálu s následným napojením na Pražský okruh.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ID nemovitosti HMA0514-0001.

Celkem: 18 450 000 Kč
ID inzerátu: 7323592
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HMA0514-0001
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Rohanské nábřeží, Praha, Karlín, Praha 8
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 157 m2
Obytná plocha: 157 m2
Užitná plocha: 157 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 5
Zařízení: zařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Výtah: ano
Terasa: ano
Sklep: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí