nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 1000 m2

Technická, Brno, Královo Pole

Inzerát je starší než 6 měsíců!

11 000 €

měsíčně (Cena přepočtena z 11 € za m2 za měsíc )

Moderní kanceláře kategorie A se nacházejí v areálu Technologického Parku Brno v městské části Královo Pole. Český Technologický Park Brno je administrativně – inovační centrum nabízející jak moderní kancelářské prostory, tak výrobní a skladové prostory. Blízkost několika fakult Vysokého učení technického dává technicky zaměřeným uživatelům možnost využívat spolupráce s fakultami a studenty.

Nabízené kanceláře se nacházejí v čtyřpodlažní budově, přičemž na jedno podlaží je možné umístit více než 2 200 m2 kanceláří. Nejmenší nabízená jednotka v objektu má podlažní plochu 500 m2. Kanceláře jsou vybaveny zdvojenou podlahou s podlahovými boxy, klimatizací, VZT, minerálními podhledy se zářivkovými svítidly, otvíratelnými okny. Světlá výška kanceláří je 3 metry. V 1. PP se nacházejí parkovací stání. Průkaz energetické náročnosti budovy je v kategorii C.

V okolí budovy je parková úprava se zavlažovaným trávníkem. V těsné blízkosti budovy je zastávka autobusu, v dochozí vzdálenosti pak zastávka 4 linek tramvají.

Rádi Vám poskytneme bližší informace o budově či naplánujeme prohlídku.

Celkem: 11 000 €
ID inzerátu: 7322446
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Technická, Brno, Královo Pole
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná plocha: 1000 m2
Typ budovy: skelet
Typ vytápění: Lokální plynové
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí