nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 1250 m2

Šumavská, Plzeň, okres Plzeň-město

1 250 Kč

měsíčně (Cena přepočtena z 1 Kč za m2 za měsíc )

Předmětem nabídky jsou obchodní prostory situované v přízemí nově budovaného administrativního centra Šumavská Gate. Moderní budova s předpokládanou certifikací Breeam vyroste v Plzni v Šumavské ulici, a to v těsné blízkosti hlavního vlakového nádraží a nového autobusového terminálu. Vedle toho, že svým půdorysným tvarem vzdáleně připomíná bránu, bylo právě umístění projektu klíčové pro jeho pojmenování. Budova Šumavská Gate se stane jednou z dominant lokality a bude tvořit pomyslnou bránu pro cestující přijíždějící do Plzně hromadnou dopravou. Strategické umístění u jedné z hlavních plzeňských automobilových dopravních tepen pak dovolí dostat se do Prahy nebo na hranici s Německem za méně než 50 minut. Budova byla navržena tak, aby maximálně podpořila genius loci lokality. Doplní tak historickou budovu okresního soudu a zároveň bude reflektovat budoucí připravovaný rozvoj lokality. Projekt se též nachází de facto jen několik kroků od historického centra a pivovaru Plzeňského Prazdroje.
Obchodní prostory o výměře 1250 m²˛ nabídnou jedinečné zázemí. Prostory budou předávány ve vysokém standardu provedení a je možné je variabilně přizpůsobit potřebám nájemců. Samozřejmostí je možnost parkování v podzemních garážích, výhodou je bezesporu také plánovaná 24 hodinová služba recepce u vchodu do objektu. V centru bude k dispozici mimo jiné i úschovna kol včetně sprch a nabíjecí stanice pro elektromobily.
Skvělá adresa v kombinaci s exklusivními prostory mohou být tím nejlepším místem pro Vaše podnikání. V případě zájmu je možné jednat i o pronájmu dalších podlaží v objektu nebo pouze částí jednotlivých podlaží s variabilní výměrou od cca 500 m². K prostorům je možné pronajmout také skladové plochy přímo v budově. Termín zahájení výstavby je plánován na jaro 2019. K nastěhování by měly být prostory připraveny na jaře 2021.

Celkem: 1 250 Kč
ID inzerátu: 7315586
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Šumavská, Plzeň, okres Plzeň-město
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: dobrý
Zastavěná plocha: 1250 m2
Typ budovy: smíšený
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí