nezadáno
ne

Prodej vily, 280 m2

U Cihelny, Jevíčko, okres Svitavy

2 590 000 Kč

celkem , Bez provize. Zajistíme Vám financování.

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům v Jevíčku.Jedná se o prostorný dům, který lze využít i k vícegeračnímu bydlení stojící v klidné ulici na okraji města.
Dispozičně je dům řešen garáží, technickou místností a místností, kterou je možné využít jako saunu či vinný sklep. V přízemí je pokoj, u něhož lze vyjít přímo na zahradu a další malá místnost, v prvním podlaží je k dispozici kuchyň s přípravou na linku, obývací pokoj, zrekonstruovaná koupelna s vanou, ve druhém podlaží může nový majitel využít další dvě místnosti a v posledním podlaží jsou umístěny další dva pokoje s balkony, opět zrekonstruovaná koupelna s vanou a WC. Odtud lze vyjít na střechu s možností zahradní terasy nebo ji lze využít k relaxaci.
Dům je zateplen, jsou zde nové rozvody elektřiny v mědi, nové stoupačky v plastu, plechové radiátory. V pokojích je na zemi položena plovoucí podlaha a dlažba. Dům je před kolaudací, ke které je třeba hromosvod, elektro a plynová revize.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.
Královské město Jevíčko nabízí kromě bohaté historie možnost vyjížděk po značených cyklotrasách v okolí, využití rekreačního areálu Žlíbka s tenisovými kurty a přírodním koupalištěm, pro milovníky rybolovu dvě vodní nádrže v blízkém okolí.
S financováním nemovitosti Vám ochotně pomůžeme.
Pro více informací či prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Celkem: 2 590 000 Kč
ID inzerátu: 7313871
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: U Cihelny, Jevíčko, okres Svitavy
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 280 m2
Užitná plocha: 85 m2
Zastavěná plocha: 110 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Řadový

Kontakt na prodejce nemovitostí