nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 254 m2

Kateřinská, Starý Kolín, okres Kolín

3 320 000 Kč

celkem , vč. provize RK

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu 7+2,který je ideální, jak pro početnější rodinu, tak pro dvě generace. Tomuto patrovému domu, stavěného do “L“, o zastavěné ploše a nádvoří 540 m2, náleží rovněž zahrada o výměře 708 m2, kterou lze díky vlastnímu přístupu ze zpevněné komunikace, ve které vedou všechny inženýrské sítě, využít jako stavební pozemek.

Dům je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky. Menší přízemní bytová jednotka 2+1 o užitné ploše 69 m2, prošla částečnou rekonstrukcí, nová střecha, odizolování od zemní vlhkosti, rozvody vody a odpadů, kompletně zrekonstruovaná ložnice – nová elektřina, podlaha, omítky, nové plastové okno, koupelna prochází rovněž rekonstrukcí – nová elektřina, rozvody vody + odpadů. Pouze obývací část + kuchyně v původním stavu, stropy ve všech místnostech zděné klenbové. Vytápění zajišťují krbová kamna s výměníkem, na které jsou napojeny rozvody topení. Voda a kanalizace obecní.

Větší bytová jednotka, která má rovněž novou střechu + odizolování, má mít dle projektu dispozici 5+kk a je v započaté rekonstrukci, celková užitná plocha včetně podkroví činí 185 m2. V přízemí by se měla nacházet koupelna, kotelna a obývák s jídelnou a kuchyňskou linkou. V podkroví jsou pak plánované 4 ložnice, koupelna, samostatné WC , šatna a lodžie s výhledem do zahrady. Schválený projekt od stavebního úřadu + stavební povolení, můžu na vyžádání zaslat emailem. Nebo si můžete projekt upravit dle Vašich potřeb.

Občanská vybavenost: školka, škola, obchod, lékař, zubař, kadeřnictví, restaurace, tenisové kurty, další vybavenost v 7 km vzdáleném Kolíně. Autobusová zastávka, vlakové spojení do Kolína 6 min. (hlavní trat Praha Pardubice). Ev. číslo: 18606.

Celkem: 3 320 000 Kč
ID inzerátu: 7311253
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 18606
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Kateřinská, Starý Kolín, okres Kolín
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 254 m2
Užitná plocha: 254 m2
Zastavěná plocha: 215 m2
Plocha pozemku: 1248 m2
Typ budovy: cihlový
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 2
Terasa: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí