nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 130 m2

Smetanova, Olomouc, Hodolany, okres Olomouc

16 980 Kč

měsíčně , + záloha na vodu, + elektřina a plyn přepisem na nájemce

Pronájem nebytových prostor V Olomouci.Pronájem zavedené prodejny potravin a dalšího drobného zboží, se stálou klientelou na frekventované ulici v Olomouce nedaleko hl.nádraží. Prostory mají celkem plochu 130m2 s prosklenými výlohami do dvou ulic, tyto nebytové prostory mají několik samostatných, oddělených prostor v zázemí prodejny - sklady, sociální zařízení atd. Společně s pronájmem je možné převzít po dohodě vybavení a zařízení, které v současné době slouží jako vybavení v provozu. Vytápění plynovým ústředním, topením, ohřev vody průtokovými ohřívačem, v době převzetí pronájmu bude mít tento prostor i samostatný vodoměr. Podlahy dlažba (prodejna), PVC (provozní místnost - kancelář) Teraso (sklady, chodba, sociální zázemí).
Tento nebytový prostor má zajímavou historii a původně zde byla kožešnická dílna a prodejna, díky tomu je tento nebytový prostor zajímavě architektonicky řešený o čemž se přesvědčíte nejen na fotkách, ale zejména osobní návštěvou a prohlídkou těchto prostor, pokud pro Vás je pro Váš záměr a podnikání tento prostor zajímavý.
V případě pronájmu lze také převzít osvědčené a vyzkoušené dodavatele, kteří v současné době dodávají zboží do prodejny. V případě skutečného pronájmu je možné s majiteli dohodnout podmínky případných úprav tohoto prostoru. Volné DOHODOU.

Celkem: 16 980 Kč
Poznámka k ceně: + záloha na vodu, + elektřina a plyn přepisem na nájemce
ID inzerátu: 7310029
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Smetanova, Olomouc, Hodolany, okres Olomouc
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 130 m2
Užitná plocha: 130 m2
Zastavěná plocha: 171 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální plynové
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí