nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 144 m2

Mořinská, Hlásná Třebaň, okres Beroun

6 990 000 Kč

celkem , cena k jednání

Dům s třemi bytovými jednotkami a velkou zahradou v Hlásné Třebani. Nabízíme Vám rodinný dům v původním, ale udržovaném stavu na velkém pozemku v hezké lokalitě nedaleko Prahy, v přírodě nedaleko lesů, Berounky, mimo zátopové území, v obci se základní vybaveností, vlakovou zastávkou, zastávkou HMD, v obci se školkou a školou.

Dům má tři samostatné jednotky vymezené prohlášením vlastníka, což umožňuje případně užívání i pronájem samostatných bytů (48,6 m2 + 47 m2 + 48 m2).
Veliký pozemek je současnými majiteli využíván pro chov drobného zvířectva, ale stejně tak může být využit jako rozlehlá zahrada se vzrostlými stromy pro případného vlastníka domu nebo nájemníky bytů.
Dům má vytápění plynovým kotlem i kotlem na tuhá paliva, vlastní vydatnou studnu. V brzké době bude napojen na kanalizaci, momentálně je odpad řešen jímkou.

V obci se nachází soukromá základní škola a mateřská škola, nová státní mateřská škola, několik restaurací, obchod, sokolovna. Nejbližší lékaři jsou v okolních obcích (v Řevnici, Dobřichovicích, Černošicích atd.) Na protějším břehu Berounky v Zadní Třebani se nachází základní škola a mateřská škola státní.

Z Třebaně je dobré spojení do Prahy, vlaková stanice Zadní Třebaň je vzdálena několik minut chůze od domu (Zadní Třebaň - Černošice - Praha-Radotín - Praha, Smíchov (přestup na metro) - Praha hl.n.)

Celkem: 6 990 000 Kč
ID inzerátu: 7308804
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N77617
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Mořinská, Hlásná Třebaň, okres Beroun
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 144 m2
Zastavěná plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 1920 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 4
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Sklep: ano
Balkon: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí