nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 290 m2

Horní Kruty, Přestavlky, okres Kolín

2 500 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitele bych Vám ráda nabídla tuto zajímavou nemovitost s 4611 m2 pozemku ve vesničce Přestavlky (část obce Horní Kruty), jen 34 km od hranice Prahy a pár minut jízdy od zámecké Sázavy. Jedná se o zděný dům z roku 1930, který má momentálně dva obyvatelné pokoje, koupelnu s vanou a kuchyňský kout. Jsou zde v obytných místnostech nové betonové podlahy s kvalitní izolací proti vlhkosti, včetně podříznutí obvodového zdiva a instalace nerezových plechů odbornou firmou. Obytný dům je proto suchý a bez plísní. Jsou zde dvoje kamna na tuhá paliva. Dvě místnosti, každá má dvě lůžka. Dům má  velké možnosti pro rozšíření obytné plochy,  v patře je velká nevyužitá půda s okny, kde může vzniknout velmi prostorný samostatný byt. Pozemkem protéká zde pramenící potůček.
K domu dále náleží hospodářská budova, garáž a další možnost zastřešeného garážování je v bývalé kůlně. K usedlosti náleží i chlívky. Hospodářská budova má dvě prostorné průchozí místnosti, jedna průchozí místnost s oknem je vhodná k uskladnění ovoce a zeleniny, přístupná z domu, ve vzdálenější druhé je umístěna vodárna i se samostatným vchodem ze zápraží. Prostorný chlév má samostatný vchod ze zápraží, nyní slouží jako dílna. Další malá místnost původně sloužila jako sklep.
Usedlost má motorový proud - 380 V/3x25 A 
Zastávka ČSAD blízko chalupy, snadná dostupnost!
Pozemky, jsou rozděleny na trvalý travnatý porost (1238 m2), zahradu (2241 m2) a dvůr / pozemek mezi domem a hospodářskými budovami (842 m2). Samotný dům má zastavěnou plochu 93 m2 a dalších 197 m2 tvoří hospodářské budovy se sklepem. Celková plocha pozemku činí  4611 m2
Na pozemku se dále nachází vlastní studna, žumpa a zahradní suchý záchod. V případě zájmu je možnost koupit dům pouze s částečným pozemkem. Doporučuji prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře. Financování nemovitostí zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku. Do konce dubna 2019 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,69 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Celkem: 2 500 000 Kč
ID inzerátu: 7306666
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 109651
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Horní Kruty, Přestavlky, okres Kolín
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 290 m2
Obytná plocha: 93 m2
Užitná plocha: 290 m2
Zastavěná plocha: 1132 m2
Plocha pozemku: 4611 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ domu: Vícepatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí