nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 360 m2

Bílá, Říčany, Radošovice, okres Praha-východ

19 900 000 Kč

celkem

Multifunkční komerční objekt 360m2 na atraktivním místě v obci Říčany umožňuje pohodlnou kombinaci bytových a podnikatelských potřeb na ideálním místě pro podnikání se širokým spektrem využití. Nyní využíván jako bazénové centrum s kancelářemi, sklady a prostornou vlastní zahradou nenáročnou na údržbu. Možnost využít jako reprezentativní firemní sídlo s možností pro bydlení se skvělou dostupností centra. Skvělá dopravní dostupnost autem i MHD.

V přízemí se v současnosné době nachází velká prodejna, showroom, 3 sklady, 2 prostorné kanceláře, kuchyň, koupelna a samostatná toaleta. 5 kanceláří, jednací místnost, kuchyňka, 2 toalety, úklidová místnost, sklad (se samostatným okruhem zabezpečení) a kotelna. V prvním podlaží jsou umístěny kanceláře, samostatná bytová jednotka, kuchyňka, koupelna s vanou, toaleta s terasou.

Dům je zkolaudovaný jako jiná stavba - víceúčelový objekt. Nyní lze rovnou užívat 1 samostatný byt, je možné zkombinovat bytové a kancelářské prostory či snadno vytvořit několik dalších kanceláří a skladových prostor. Rekolaudací a přestavbou může vzniknout klasický rodinný dům.

Budova prošla kompletní rekonstrukcí-topení, střecha, el. rozvody, kamerový systém, plastová okna. Objekt je v dobrém stavu, po výměně všech oken, zateplení a rekonstrukci fasády. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel, zabezpečovací zařízení s napojením na PCO. Součástí domu je garáž, další parkovací stání jsou na vyhrazeném místě před domem.

Dům stojí v komerční zástavbě nákupních možností a kancelářských objektů, včetně čerpací stanice s dostatkem zelených ploch. Velkou výhodou je nedaleký nájezd na dálnici D1 a následně Pražský okruh, cesta do centra je přímá a snadná.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě: vodovod, kanalizaci, plynovod a elektřinu.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)
ID nemovitosti HMA0489-0001.

Celkem: 19 900 000 Kč
ID inzerátu: 7303401
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HMA0489-0001
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Bílá, Říčany, Radošovice, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 360 m2
Obytná plocha: 360 m2
Užitná plocha: 360 m2
Zastavěná plocha: 278 m2
Plocha pozemku: 1688 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí