nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1640 m2

Frýdlant nad Ostravicí, Nová Ves, okres Frýdek-Místek

2 850 000 Kč

celkem , vč.provize,právního servisu a advokátní úschovy

Dovolím si Vám nabídnout VIP stavební pozemek pro náročné o výměře 1640m2 ve Frýdlantě nad Ostravicí, směr Malenovice. Nabídka zcela určitě osloví i ty nejnáročnější klienty, jež ocení kvalitu bydlení, podhorské prostředí, čistý vzduch (bez inverze v zimních měsících), jeho výjimečnou polohu, umístění ve slepé cestě a nádherný panoramatický výhled na Lysou horu.

Jedná se o katastrální rozhraní 3obcí: Nová Ves, Lubno a Malenovice a 1 z posledních dostupných pozemků srovnatelných parametrů v lokalitě. Pozemek je sitován na vyvýšeném místě, je téměř rovinatý, z obou stran oplocen, s příjezdem po obecní celoročně udržované asfaltové cestě. U pozemku napojení obecní vodovod, elektřina a dešťová kanalizace. Na zadní část pozemku navíc navazují rozsáhlá nestavební pole. Pozemek je ideálně orientován, celodenně prosluněn a v sousedství převážně luxusních novostaveb a vil s velkými zahradami umocňující ještě větší soukromí.

Srdečně doporučuji koupi tohoto lukrativního pozemku, případně i jako investici.
Veškerá občanská dostupnost 5min do města, nespočet sportovního vyžití a dětských hřišť všude kolem, ideální pro rodiny s dětmi.

Více informací osobně při prohlídce.
Prohlídka možná kdykoliv, i o víkendu.

ID inzerátu: 7303218
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0189
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí, Nová Ves, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1640 m2
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí