nezadáno
ne

Prodej vily, 836 m2

Znojemská, Jaroslavice, okres Znojmo

790 000 Kč

celkem , Cena je uvedena bez provize

Prodej rodinného domu 4+1 se zahradou, dvorem v Jaroslavicích.Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 4+1 s dílnou, garáží, stavebním pozemkem, zahradou a dvorem v obci Jaroslavice / okres Znojmo/.

Dům má své kouzlo, je to domek vesnický s kastlovými okýnky na části, kde je dílna. Dílna by mohla být buď zachována nebo využita k bydlení či k pronájmu. Také by tato nemovitost mohla sloužit jako dvougenerační bydlení. Rozhodně se tento dům bude líbit těm, kteří mají rádi retro. Jsou zde zachovalé obložky na dveřích, jak šel čas, tak byli neustále ošetřované, nyní jsou ve velmi dobré kondici. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn, kanalizaci. Má také vlastní studnu. Vytápění je elektrické, je zde snížená sazba / šetříte náklady/, možnost připojení krbových kamen, ohřev vody bojlerem.
Parkování možné ve dvoře, garáži i před domem. Je zde sklep, hospodářská budova a spousta úložných prostor. Tato nemovitost má velký potenciál. Můžete si zde udělat bydlení svých snů. Koupelna i toaleta je plně funkční. Celková plocha činí 836m2.

Vzhledem k tomu, že nebyl dodán PENB je uvedena třída G

Celkem: 790 000 Kč
ID inzerátu: 7291178
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Znojemská, Jaroslavice, okres Znojmo
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 836 m2
Užitná plocha: 252 m2
Zastavěná plocha: 252 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Rohový

Kontakt na prodejce nemovitostí