nezadáno
ne

Prodej vily, 1222 m2

U zelené cesty, Mukařov, okres Praha-východ

29 600 000 Kč

celkem , Jedná se o konečnou cenu, ale v případě více záje

Prodám sportovně a relaxačně zaměřený stylový rezidenční a multifunkční dům s pozemkem o 3588 m2, Praha východ, Říčany u Prahy. Dům nabízí útulné pokoje se stylovým nábytkem. K dispozici je 5 pokojů pro 2-4 osoby (které je možno jednoduše přestavět na 3+kk a 2+kk), dále 2 x apartmán až pro 7 osob a dva velké luxusní byty po cca 150 m2.

Salónek může sloužit pro firemní školení, svatby, rauty atp. Dům také nabízí sportovní vyžití a to saunu, plavecký bazén, vířivku, kulečník, tenisový, squashový kurt a okolní lesy s turistickými cestami a cyklostezkami. Rezidenční dům má vlastní vybavenou gastro kuchyň, dále stylový restaurant o kapacitě 45 osob, který lze také přestavět na jeden až dva další byty. Současně je zde k dispozici příjemné posezení na zahrádce s 16 místy a uzavřenou grilovací zahradou pro 25 osob. Energetický štítek budovy se zpracovává, a proto uvádím třídu G - mimořádně nehospodárná.

Nemovitost nabízíme včetně dlouhodobých a spolehlivých podnájemců se smlouvou na jeden rok a s tří měsíční výpovědní lhůtou v samostatné a zcela oddělené části rezidenčního domu. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Jedná se o konečnou cenu, ale v případě více zájemců najednou, bude tento předmět prodeje nabídnut zájemci s nejvyšší učiněnou nabídkou kupní ceny.

Celkem: 29 600 000 Kč
ID inzerátu: 7284938
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 2544/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: U zelené cesty, Mukařov, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1222 m2
Obytná plocha: 1222 m2
Užitná plocha: 1222 m2
Zastavěná plocha: 785 m2
Plocha pozemku: 3588 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí