nezadáno
ne

Prodej bytu 3+1, 100 m2

Pernerova, Praha, Karlín, Praha 8

V okolí najdete:
Metro:stanice metra Invalidovna (1392 m)
Bus MHD:stanice Praha Florenc (662 m)
Vlak:Praha Hlavní Nádraží (1232 m)
Bankomat:Česká spořitelna, a.s. - ATM (616 m)
Lékárna:Alphega lékárna U Matky Boží (593 m)
Restaurace:Hotel Jurys Inn Prague (693 m)
Knihovna:Vysoká škola ekonomická v Praze (843 m)
Škola:Vysoká škola ekonomická v Praze (843 m)
powered by Google

6 900 000 Kč

celkem , vč. kompletních služeb RK

Ušetříte daň z nabytí 4%! Anuitu 1,1mil CZK možno splácet v měsíčních splátkách (není zahrnuta v kupní ceně) nebo splatit a převést jednotku do OV (možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme za nejlepších tržních podmínek)

Nabízíme Vám k prodeji velmi prostorný byt 3+1 o užitné ploše 99,6m2, v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy 8 - Karlín, ulice Pernerova. Byt je umístěn v 2.NP cihlového domu s dobovou fasádou. Více v přiloženém půdorysu. Dominantou této jednotky jsou vysoké stropy 3,8m2, které ještě více umocňující velmi příjemný pocit z velkého prostoru. Jedná se o zcela výjimečnou nabídku z tohoto pohledu - podobných bytů v této lokalitě moc není. To umožňuje v rámci přestavby také zřízení zvýšeného patra na spaní nebo jinak využít užitnou výšku pokojů. Jednotka je určena pro nenáročnou klientelu nebo k rekonstrukci dle vlastních představ. Možno také dispozičně měnit vybudováním jednoduchých příček a vytvořením spojovací chodby mezi pokoji.

Bytový dům je ve udržovaném stavu a není třeba větších stavebních úprav. Tato lokalita je velmi žádaná především díky snadné dostupnosti centra Prahy. V pěší vzdálenosti se nachází stanice metra Florenc a také tramvajové a autobusové zastávky. Nedaleko naleznete park Vrch Vítkov a další relaxační zóny. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí (restaurace, obchody, školy a školky, lékárny apod.). BD si schválilo převod do OV a určilo konkrétní termíny k převodu.

Preferujeme zájemce, který ocení výjimečnost této jednotky a bude mu vyhovovat stávající dispozice nebo možnost její změny v rámci rekonstrukce.
.
Doporučujeme prohlídku! Byt lze financovat hypotéčním úvěrem (zástavou na jinou nemovitost), který Vám rádi zdarma vyřídíme za nejlepších podmínek na trhu.

Celkem: 6 900 000 Kč
ID inzerátu: 7284363
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: LK133674
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Pernerova, Praha, Karlín, Praha 8
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 100 m2
Obytná plocha: 100 m2
Užitná plocha: 100 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí