nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 112 m2

Olomouc, Hodolany, okres Olomouc

33 829 Kč

měsíčně , vč. DPH, + inkaso, + provize v RK

Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících obchodních prostor v novém polyfunkčním domě nedaleko centra Olomouce. K dispozici jsou prostory o celkové podlahové ploše 111,83 m2. Vzhledem k poloze prostoru v objektu s několika ordinacemi je vhodné ho využít například jako lékárnu.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Objekt se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko centra Olomouce. Dům je výborně dostupný MHD (v těsné blízkosti zastávky) i autem. Parkování je zajištěno veřejným parkovištěm v těsné blízkosti objektu.

TECHNICKÉ PARAMETRY: Obchodní prostory se nacházejí v novostavbě polyfunkčního domu a poskytují komfort dvou vstupů, přímého z ulice a druhého z haly domu, sociálního zařízení, akustické podhledy, apod.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Výše poplatků bude upřesněna po osobní domluvě s majitelem objektu.

VRATNÁ KAUCE: Kauce bude stanovena později majitelem objektu.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme obchodní prostory různého typu. Největší nabídku obchodních prostor – nové obchodní prostory, prostory k pronájmu, prostory na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Celkem: 33 829 Kč
Poznámka k ceně: vč. dph, + inkaso, + provize v rk
ID inzerátu: 7276058
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N03377
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Olomouc, Hodolany, okres Olomouc
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 112 m2
Užitná plocha: 112 m2
Typ budovy: skelet
Podlaží: přízemí

Kontakt na prodejce nemovitostí