nezadáno
ne

Pronájem skladu, 1227 m2

Chrášťany, okres Praha-západ

Inzerát je starší než 6 měsíců!

180 000 Kč

měsíčně , dle požadavků, neplatíte provizi, včetně provize

Nabízíme k pronájmu moderní průmyslové prostory v hale z roku 2016. Aktuálně nabízíme jednotku o výměře 907 m2 skladu a 320 m2 kanceláří. Prostory budou k dispozici od 10/2019.

Vybavení skladových prostor:
Přístup pomocí hydraulických můstků pro TIR i přes nájezdovou rampu pro vozidla do 3,5 t. Světlá výška skladu je 10 m a nosnost podlah 5t/m2. Hala je velmi dobře tepelně zaizolována a vytápění je zajištěno pomocí průmyslových plynových sahar. Hala je vybavena moderním protipožárním zařízením - EPS, ESFR sprinklery pro regálové skladování a požární odvětrání.

Skladové zázemí či kanceláře lze částečně přebudovat dle požadavku nájemce.

Lokalita a dopravní dostupnost:
Areál se nachází v obci Chrášťany u Prahy a leží v dojezdové vzdálenosti (5 min) od metra B Zličín, Pražského okruhu a dálnice D5 (Plzeň). Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdáleno přibližně 15 minut jízdy. Pro nájemce areálu a jejich zaměstnance je k dispozici smluvní autobusová doprava od metra Zličín až do areálu (ca. 8 min. jízdy). Ve špičce jezdí ca. 4 spoje za hodinu. Park je také velmi dobře dostupný veřejnou dopravou. Vlaková zastávka a zastávka příměstských autobusů se nachází přímo před areálem.

Informace o aktuálně dostupných jednotkách Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Aktuální dostupnost volných ploch si vyžádejte u makléře. Cena je orientační a vždy se nastavuje dle specifik poptávky klienta.

Zakládáme si na osobním přístupu ke klientům, se kterými udržujeme dlouhodobý vztah tak, abychom jim byli schopní zajistit podporu po celou dobu jejich podnikání. Neváhejte nás kontaktovat pro termín prohlídky nebo více informací.

Celkem: 180 000 Kč
Poznámka k ceně: dle požadavků, neplatíte provizi, včetně provize
ID inzerátu: 7271624
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Chrášťany, okres Praha-západ
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Sklady
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 1227 m2
Zastavěná plocha: 1227 m2
Typ budovy: montovaný

Kontakt na prodejce nemovitostí