nezadáno
ne

Sušice - "Na Koudelce"; zahrada 401 m2 s dřevěnou chatou na pěkném místě

Sušice, Sušice II, okres Klatovy

225 000 Kč

celkem

Nabízíme na prodej pěknou, slunnou zahradou 401 m2 se vzrostlou zelení a keři, zaručující dostatek soukromí a nerušeného klidu, ležící na okraji zahrádkářské kolonie v Sušici „Na Koudelce“ (nad čtvrtí Pod Lesem, známá jako Sušické Bewerly). Na zahradě stojí dřevěná chata (zastavěná plocha: 11 m2) na betonových pilotech v havarijním stavu a el. sloupek s možností připojení elektřiny. Nutno vidět.
Popis: dřevěná chata na betonových základech s teráskou – havarijní stav! Skrze pozemek protéká potůček, který je na konci pozemku zadržován a slouží jako zdroj užitkové vody. Pozemek je kompletně oplocený a je přístupný po podílové a obecní cestě.
Zastavěná plocha a nádvoří: 11 m2;
Zahrada: 390 m2; Oplocená, mírně svažitá zahrada s potůčkem, ovocnými stromy (jabloň, švestka a třešeň), keři (ostružiny, maliny, šípek...) a okrasnými dřevinami.
Voda: zdrojem užitkové vody je protékající potůček;
Odpad: neřešeno;
Elektřina: el. pilíř na hranici pozemku (možno připojit po dohodě s firmou ČEZ).
Přístup částečně po obecní cestě a po podílové cestě vlastníků.
Slunná, klidná, menší chatová kolonie v Sušici v blízkosti sídliště Kaštanová (10 min. chůze), zaujme především rodiny, které bydlí v bytě a hledají klidné místo k trávení volného času v dosahu svého bytu. Zelená zahrada vybízí k pěstování nebo pouze k relaxaci v klidném, příjemném prostředí. Zajímavá investice do pozemku díky nízké ceně! Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

ID inzerátu: 7267938
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0406
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Sušice, Sušice II, okres Klatovy
Kategorie: Chaty a chalupy
Stav nemovitosti: špatný
Užitná plocha: 10 m2
Zastavěná plocha: 11 m2
Typ budovy: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Zahrada: ano
Elektřina: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí