nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 120 m2

Zahořany, okres Praha-západ

4 378 200 Kč

celkem , Při podpisu rezervace do 24.12. Mimořádná nabídka!

Zprostředkujeme Vám exkluzivně prodej atraktivní nemovitosti která se nachází v malebné obci Zahořany, okres Praha-západ, v blízkosti města Mníšek pod Brdy a Nová ves pod Pleší. Jedná se o patrový rodinný dům( 2 bytové jednotky dispozičně 3+kk), dále vedlejší budova (možnost využít k podnikatelským účelům), další užitková stavba(sklad), dlážděný dvůr a zahrada situovaná za domem která disponuje okrasnými i užitkovými stromy, příbytkem pro slepice a veškerým příslušenstvím dle zájmu nového majitele.
Objekt je ve velmi dobrém technickém stavu po rekonstrukci. Zateplení pláště budovy, nová fasáda, plastová a francouzská okna.
Hospodářská část budovy která odděluje dvůr od zahrady a disponuje kotelnou se zabudovaným kotlem na pelety, sklad, dílna, další místnost kde je možné chovat slepice, dále v patře je půda. Dům je již napojen na kanalizaci. Nemovitost se nachází v malebné obci Zahořany, okres Praha-západ, poblíž města Mníšek pod Brdy a Nová ves pod Pleší.
TIP MAKLÉŘE: Možnost financování hypotékou. Vzhledem k TOP lokalitě kde se nemovitost nachází realitní kancelář vřele doporučuje a je pověřena výhradním zastupování vlastníka. Sjednejte si prohlídku včas. Ev. číslo: 26349.

ID inzerátu: 7267935
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 26349
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Zahořany, okres Praha-západ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: F
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 120 m2
Užitná plocha: 120 m2
Zastavěná plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 718 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 2
Terasa: ano
Telefon: ano
Internet: ano
Balkon: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí