nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 75 m2

Brno, Horní Heršpice

8 114 Kč

měsíčně , Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Bez poplatků za služby (1 373,- Kč/měsíc)

NEPLATÍTE PROVIZI RK! Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících kancelářských prostor v Areálu na ulici Bohunická nedaleko centra Brna. Areál je tvořen několika samostatnými budovami s kancelářemi, sklady a obchodními prostory. K dispozici jsou prostory o podlahové ploše 74,9m2. Celý areál je oplocen a střežen. Po domluvě je možné kancelářské prostory vybavit nábytkem nebo kombinovat s pronájmem dalších prostor, zpevněných ploch a skladovacích boxů.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Areál se nachází v atraktivní lokalitě na ulici Bohunická nedaleko centra Brna, u nájezdu na dálnici D1. Disponuje tedy výbornou dostupností autem z dálnic ve směru Praha, Vídeň, Bratislava, i MHD. Klient má možnost si pronajmout parkovací stání přímo v areálu - vedlejší (500,- Kč/místo/měsíc) hlavní (900,-Kč/místo/měsíc).

TECHNICKÉ PARAMETRY: Kancelářské prostory poskytují fasádu s otevíratelnými okny, společné sociální zařízení, vlastní kuchyňku, zavedený internet, bezpečnostní systémy, bezpečnostní ostrahu, stropy s podhledy, podlaha se zátěžovými koberci.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky za služby činí 1 373,-Kč/měsíc.

VRATNÁ KAUCE: Kauce je stanovena ve výši jednoho měsíčního nájmu.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

ID inzerátu: 7267620
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N03454
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Brno, Horní Heršpice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 75 m2
Užitná plocha: 75 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí