nezadáno
ne

Prodej vily, 1417 m2

Levín, okres Litoměřice

1 049 000 Kč

celkem , konečná cena včetně právního servisu a odměny RK

Nabízíme k prodejirodinný dvojdomek (vnitřně propojený chodbou), menší budova je stará cca 200 let (částečně roubená, obezděná), druhá větší stavba je z roku 1933. Menší domek má novou střechu, včetně okapů (z roku 2017), na druhém je střecha v dobrém stavu, nové oba komíny. Do domu je zavedena elektřina a veřejný vodovod (severočeské vodovody a kanalizace), nový rozvod vody. Je nutné vybudovat nový trativod (původní pod silnicí byl zničen při rekonstrukci silnice), popř. jímka, podsklepeno. Nemovitost stojí při málo frekventované silnici, procházející napříč Levínem.
V přízemí jsou k dispozici tři velké pokoje, kuchyň, dvě chodby, v patře samostatný menší pokojík a rozlehlá půda s velkým oknem - možno vybudovat další obytný prostor. Celková užitná plocha domu je 130 m2. Předzahrádka vedle domu ( 50 m2), dvorek, zděná kůlna, nad níž je terasa ( 20 m2 ), suché WC. Okna jsou původní, dřevěná dvoukřídlá, kamenná podlaha v kombinaci se dřevěnou, dobové interiérové dveře z masivu. Topení a ohřev vody na tuhá paliva.
Jedná se o jedno z nejhezčích míst v Levíně. Na zahradě, s nádherným výhledem, jsou jehličnany, ovocné stromy i keře.
V ceně jsou další čtyři pozemky o rozloze 1000 m2 ( pás lesa, zahrada, travní porost), které jsou vzdáleny pár minut chůze. Lze jich využít pro faunu, floru, event. pro zřízení rekreační mobilní jednotky.
Levín je malebná obec (oficiálně městys) ve Středohoří, poblíž hory Sedlo. V obci je pohostinství, ubytovací zařízení a rekreační středisko, sídlí zde keramická dílna, konají se keramické trhy (\"levínská keramika\" bývala proslulá). Autobusová doprava jezdí pravidelně několikrát denně do Ústí nad Labem až po Tiské stěny a za hranici s Německem, do Litoměřic a do Úštěku, s řadou památek a nádherným koupalištěm - jezero \"Chmelař\" s písečnou pláží, s obchody, restauracemi, školou, lékařem, veterinářem atd., odkud jezdí vlaky přes Lovosice do Prahy, popř. na Českou Lípu. Natáčely se zde filmy Páni kluci a Kolja. Po rekonstrukci bude nemovitost vhodná jak k rekreaci, tak k trvalému bydlení, výborné podmínky pro milovníky turistiky, cyklistiky a houbaření.
Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, v současné době probíhá vyklízení.
S případnou hypotékou rádi pomůžeme. Cena k jednání.

Celkem: 1 049 000 Kč
ID inzerátu: 7267022
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Levín, okres Litoměřice
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 1417 m2
Užitná plocha: 130 m2
Zastavěná plocha: 158 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí