nezadáno
ne

Prodej ubytovny, 240 m2

Dolní Lomná, okres Frýdek-Místek

1 790 000 Kč

celkem , sedačková lanovka v provozu

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje bývalého podnikového rekreačního zařízení v atraktivní oblasti nad horským potokem. Objekt je velmi dobrá investice z hlediska své polohy nedaleko lyžařského střediska Severka v Dolní Lomné, s dvousedačkovou lanovkou otevřenou od 23.2.2019. Vzhledem k malému množství ubytovací kapacity v okolí tohoto lyžařského areálu se dá předpokládat v brzkou návratnost vložené investice.

Dům je čtyřpodlažní. V suterénu se nachází dvě sprchy s umyvadlem, technická místnost na plynový kotel a další místnost na kotel na tuhá paliva a dva el. bojlery. Dále je zde místnost s finskou saunou zn. Salus pro 6 osob. V přízemí za zádveří se nachází vstupní hala, dva samostatné WC, kuchyň a jídelna s obývacím pokojem. V prvním a druhém nadzemním podlaží jsou 4 samostatné ložnice s umyvadlem s kapacitou minimálně 14 lůžek. Velkou výhodou je vlastní ČOV.

Parcela okolo objektu s velikostí 601 m2 je v pronájmu od Státního pozemkového úřadu s ročním nájmem 4.860,- Kč/rok. V případě koupě rekreačního zařízení, naše RK zprostředkuje převod nájemní smlouvy. Na okolní pozemek má vlastník budovy předkupní právo a lze ho výhodně odkoupit. Doporučuji prohlídku nejen nemovitosti, ale i okolí.

U této nemovitosti Vám naše RK může nabídnout služby správce (ubytování-úklid-odubytování) po uvedení nemovitosti do provozu krátkodobého ubytování.Celkem: 1 790 000 Kč
ID inzerátu: 7265604
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Dolní Lomná, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ubytování
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 240 m2
Zastavěná plocha: 61 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 4
Zařízení: zařízeno
Dostupnost pozemku: Příměstská doprava, Auto, Vlak
Rok rekonstrukce: 1970
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí