nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 90 m2

Kunětická, Opatovice nad Labem, okres Pardubice

2 850 170 Kč

celkem

Reality 11 Vám zprostředkují prodej již IV. etapy zděných patrových rodinných domů o dispozici 4+kk (dvojdomky) s pozemky o výměře 284 m2 až 423 m2, které budou dokončeny v květnu tohoto roku. Domky jsou kompletně zasíťované: obecní vodovod, kanalizace, elektřina, optický kabel (internet).

Tyto domy se nachází v Opatovicích nad Labem, mezi Hradcem Králové a Pardubicemi a je zde i perfektní napojení na dálnici D11. Pokud mluvíme o dopravě, je zde i časté autobusové a vlakové spojení.

Dům je ve stádiu hrubé stavby (zvenku kompletně dokončený, zastřešený, včetně fasády, hromosvodu, oken a vchodových dveří). Možnost dokončení interiéru na klíč a výběr zařizovacích prvků a předmětů. Cena za dokončení je cca 1 milion korun, dle nároků a požadavků, od firmy, kterou můžeme zajistit, nebo se nabízí varianta, kdy si kupující dokončí dům „svépomoci“.

JELIKOŽ V JEDNOM Z DOMŮ BYDLÍM OSOBNĚ, MOHU VÁM PORADIT, JAK INTERIÉR A DISPOZICI DOMU UPRAVIT TAK, ABY VYHOVOVALA VAŠIM POTŘEBÁM A ZÁROVEŇ SPLŇOVALA PRAKTICKOU STRÁNKU VĚCI.

V obci je výborná občanská vybavenost: obecní úřad, obecní policie, mateřská škola, základní škola ( pro oba stupně, v příštím roce bude dokonce moderně zrekonstruovaná a bezbariérová), zdravotní středisko, lékárna, fotbalové, tenisové a dětské hřiště, prostor pro výcvik psů, knihovna, obchody a služby. Do 5 km je obchodní zóna (Tesco, Pepco, Kik, Sportisimo, Takko, Home decor, Vesna, Elektrowolrd, Euronics, Asko, Hornbach, Makro, Sconto). Ev. číslo: 18389.

Celkem: 2 850 170 Kč
ID inzerátu: 7264617
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 18389
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Kunětická, Opatovice nad Labem, okres Pardubice
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Plocha: 90 m2
Užitná plocha: 90 m2
Zastavěná plocha: 50 m2
Plocha pozemku: 284 m2
Typ budovy: cihlový
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Umístění objektu: Řadový
Počet bytů: 1
Terasa: ano
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí