nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 40 m2

Olomouc, okres Olomouc

5 000 Kč

měsíčně , + inkaso 1.600,- Kč vč. elektřiny, provize RK 6.050,- Kč vč. DPH

Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existující zrekonstruované kanceláře na ulici Sokolská v Olomouci. Kancelář se nachází v 2. nadzemním podlaží a disponuje celkovou administrativní plochou 39,6 m2.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Kancelář se nachází v atraktivní lokalitě historického centra Olomouce s výbornou dostupností MHD i autem. Parkování je zajištěno veřejným parkovištěm v těsné blízkosti budovy.

TECHNICKÉ PARAMETRY: Kancelářské prostory poskytují fasádu s otevíratelnými okny, společné sociální zařízení se sprchovým koutem, společnou kuchyňku, připojení k internetu, podlahu se zátěžovými koberci.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky za inkaso činí 1 600,-Kč/měsíc (el. energie, teplo, voda, odvoz odpadu, úklid spol. prostor).

VRATNÁ KAUCE: Kauce je ve výši 5 000,-Kč.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

ID inzerátu: 7260843
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N05120
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Olomouc, okres Olomouc
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 40 m2
Obytná plocha: 40 m2
Užitná plocha: 40 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 1. podlaží

Kontakt na prodejce nemovitostí