nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 30 m2

Brno, Brno-město

300 €

měsíčně (Cena přepočtena z 10 € za m2 za měsíc ) , Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (1,5 EUR/m2/měsíc) a bez přímé spotřeby el. energie a vody.

NEPLATÍTE PROVIZI RK! Elite real service s.r.o. Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících kanceláří, které se nacházejí v moderním obchodním a zábavním centru Velký Špalíček přímo v centru Brna. K dispozici jsou prostory od 30m2 – do 300m2 podlahové plochy. Kanceláře jsou dispozičně řešeny jako open space a umožňují tak flexibilní řešení prostoru přizpůsobeného na míru budoucímu nájemci.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Centrum Velký Špalíček se nachází na ulici Starobrněnská v atraktivní lokalitě historického centra Brna. Obchodní centrum je skvěle dostupné MHD i autem. Parkování je zajištěno podzemní garáží s možností pronájmu parkovacího stání (5 000,- Kč/měsíc + DPH) nebo parkování pro návštěvníky (30,- Kč/hod. vč. DPH).

TECHNICKÉ PARAMETRY: Kancelářské prostory poskytují komfort klimatizace, 4 osobních výtahů, společného sociálního zařízení, kuchyňky, záložního generátoru, kamerového systému, bezpečnostních a požárních systémů, telefonních systémů vedených optickými kabely, vytápění radiátory.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY: Poplatky činí 1,5 eur/m2/měsíc. Přímá spotřeba energií (voda, elektřina) se vyúčtovává zvlášť.

VRATNÁ KAUCE: Kauce je ve výši 3 měsíčních nájmů + služby.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Celkem: 300 €
Poznámka k ceně: cena bez dph. neplatíte provizi rk. cena k jednání. cena bez servisních poplatků (1,5 eur/m2/měsíc) a bez přímé spotřeby el. energie a vody.
ID inzerátu: 7260783
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N04131
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Brno, Brno-město
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 30 m2
Obytná plocha: 30 m2
Užitná plocha: 30 m2
Plocha pozemku: 30 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Výtah: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí