nezadáno
ne

Prodej vily, 347 m2

Skálova, Rousínov, okres Vyškov

3 150 000 Kč

celkem , včetně provize RK

Rodinný dům s byty 2+1, 1+1, samostatnou jednotkou se sociálním zařízením, velkým dvorem a velikým půdním prostorem vhodným k vestavbě dvou podkroví anebo nástavbě.Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme užitně praktický rodinný dům po rekonstrukci přízemního podlaží, který se skládá ze dvou bytových jednotek a samostatného obytného pokoje se sociálním zařízením. Dům je jednopatrový, částečně podsklepený, s velkým dvorem a prostornou půdou, která je vhodná na vestavbu i dvou podkroví. Do domu se vchází průjezdem, kde je v levé přední části vstup do bytu 2+1 o velikosti 66m2 a levé zadní části vstup do samostatného pokoje se sociálním zařízením o velikosti 17m2. V pravé části průjezdu je pak vstup do bytu 1+1 o velikosti 48,1m2, který se v současné době pronajímá.
Nájemce je možné si ponechat, anebo jej vypovědět. Za domem je prostorný dvůr, který lze z části anebo celý zatravnit. Z tohoto dvoru je pak přístup do skladu a do přístavku s krbem se zastavěnou plochou cca 30m2. Je zde také přístup do sklepa, který je pod pravou částí domu. Z průjezdu za dveřmi vede schodiště na půdu, která se skládá ze dvou podlaží.
Celý dům je napojen na vodovod a plynovod, kanalizace je řešena do jímky. Je však možné zbudovat kanalizační přípojku, která je v komunikaci před domem. Tento dům je vhodný jak pro bydlení majitele, tak jako investice k pronájmu anebo výstavbě. PENB bude vypracován do doby převodu na nového majitele.
Financování této nemovitosti Vám rádi pomůžeme zajistit ve spolupráci s našim dlouholetým hypotečním partnerem. Pro více informací a dohodu o prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Celkem: 3 150 000 Kč
ID inzerátu: 7256560
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Skálova, Rousínov, okres Vyškov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 347 m2
Užitná plocha: 168 m2
Zastavěná plocha: 237 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Řadový
Počet bytů: 2
Rok rekonstrukce: 2016

Kontakt na prodejce nemovitostí