nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 210 m2

Luká, okres Olomouc

3 590 000 Kč

celkem

Exkluzivně nabízíme prodej nově zrekonstruovaného samostatně stojícího patrového domu s pozemkem 471m2 v klidném centru obce Luká na Olomoucku. Dům má nové rozvody elektřiny, vody a topení, zateplení podlah, stropů, střechy a fasády, nový komín, nová okna (trojsklo) a dveře, vstup do domu, příjezdovou komunikaci.
PENB je v kategorii B – velmi úsporná.
Dům je z poloviny podsklepený (40m2), má dvě patra (každé patro 84 m2). Dispozice 4+1 (s možností úpravy na 5+1 za příplatek). V přízemí se nachází ložnice, šatna, prostorný obývací pokoj, kuchyň, samostatná koupelna s vanou (sprchou) a WC. V patře se nachází dva samostatné pokoje, samostatná koupelna s WC a sprchou. Ve sklepě se nachází 3 samostatné prostorné místnosti pro skladování různého vybavení či potravin.
Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod, splaškovou kanalizaci (vše zrekonstruované v roce 2018). Zdrojem vytápění jsou samoregulační elektrické topné kabely ve všech podlahách (40% úspora) a příprava na krb (tuhá paliva). Pro ohřev TUV v koupelnách jsou elektrické bojlery. Na pozemku se nachází hluboká kopaná studna s vysokou hladinou spodní vody. Z boku domu je vyhrazený prostor pro garážové stání s možností přestavby na uzavřenou garáž.
V současnosti je interiér celého domu těsně před dokončením a je možné ho upravit do finální podoby podle požadavků kupujícího. Kupující si může vybrat za příplatek podlahy, obklady, kuchyňskou linku, krb, vybavení WC, koupelen apod.

V sousedství domu se nachází nové dětské hřiště s moderními hracími prvky pro děti všech věkových kategorií. V obci je plná občanská vybavenost – lékař, pošta, škola, školka, obchody, obecní úřad s rozšířenou působností, dům s pečovatelskou službou, restaurace, kostel, hřiště, sportovní kluby. V obci je několik významných regionálních zaměstnavatelů, kteří neustále poptávají nové zaměstnance.

Celkem: 3 590 000 Kč
ID inzerátu: 7252263
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: AOdo8044
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Luká, okres Olomouc
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 210 m2
Užitná plocha: 210 m2
Zastavěná plocha: 104 m2
Plocha pozemku: 471 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: možno zařídit
Počet bytů: 1
Terasa: ano
Voda: ano
Garáž: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí