nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 352 m2

Nádražní, Byšice, okres Mělník

4 690 000 Kč

celkem , cena je uvedena bez provize RK a právních služeb,

Dobrý den, nabízíme prodej dvougeneračního rodinného domu s velkorysým pozemkem o rozloze 1309 m2, dvěma garážemi a výbornou polohou v klidné části obce Byšice, v okrese Mělník.

Nemovitost nabízí dva samostatné rodinné domy, které je možné využívat odděleně pro dvě rodiny, do každého domu je možné chodit zvláštním vchodem, stejně tak i na pozemek. Nabízí se zde tedy pohodlné bydlení pro dvě rodiny, které je opravdu oddělené tak, aby se maximálně zachovalo soukromí.
Další možností je vybudování vlastního bydlení a zřízení pronájmu v druhém domě, kdy nájemníci nebudou žádným rušivým faktorem při bydlení.

Po vstupu do prvního domu 5 + 1, jsme v chodbě, ze které vejdeme do kuchyně, ve které je prostorný špajz. Dále je v chodbě místnost, kterou je možno využít jako šatnu či jako druhý špajz a kotelna. Ze zádveří se dostaneme do koupelny s vanou a toaletou. Bývalý obchod, využíván jako obývací pokoj a ložnice. Po schodech nahoru se dostaneme do dětského pokoje, druhého obývacího pokoje, místnost můžete využít jako pracovnu, ze které vyjdete na terasu. Najdeme zde i další pokoj, který můžete přebudovat na prostorný kuchyňský kout s jídelnou. Z chodby vejdeme na prostornou půdu.

Po vstupu do druhého domu, 3 + 1, vejdeme do chodby, ze které po schodišti vyjdeme do centrální chodby. Zde je špajz, koupelna s vanou, samostatná toaleta, kuchyňský kout, obývací pokoj, dětský pokoj a ložnice. Z obývacího pokoje a ložnice máte možnost vejít na terasu, ze které sejdete do zadní zahrady, či si na ní vychutnáte ranní šálek kávy. Příčky zde nejsou nosné, můžete tedy vše přizpůsobit vlastním představě.

Tyto dva domy jsou spojeny, ale nejsou vzájemně průchozí. Ze dvora se dostaneme do dalších prostor jako kolny, uhlárna, sušárna, dílna. Jsou zde dvě garáže, kterými projdeme na zadní zahradu. Zde můžete grilovat či udit a zároveň skočit do bazénu, který je potřeba nově opravit.

V domě je zavedena elektřina (každý dům má své hodiny), obecní vodovod (každý dům má svůj vodoměr), kanalizace. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva a kotlem na topné patrony.
Celá nemovitost je dlouhodobě udržována, avšak bez větších rekonstrukcí. Vše je tedy původní, cca 70. léta, nicméně funkční a bez větších technických problémů.
Poloha domu nabízí jednak klidné bydlení s velmi tichým, prostorným a slunným pozemkem za domem, dále také praktické umístění v obci s veškerou vybaveností a nádražím v docházkové vzdálenosti od domu.

Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností, je zde pošta, obchody s potravinami, masna, restaurace, škola, školka, hřiště, zdravotnické středisko atd. Z obce je dobré spojení autobusem (včetně PID) i vlakem na Prahu, ML. Boleslav, Brandýs, Turnov, Mělník. Hypoteční úvěr s ručením touto nemovitostí je možný a s jeho výběrem Vám rádi poradíme. Pro jakékoliv další doplňující informace nás neváhejte kontaktovat. Prohlídky nemovitosti jsou po předchozí domluvě možné kdykoliv, i o víkendu.

Celkem: 4 690 000 Kč
ID inzerátu: 7238393
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 7397/2308
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Nádražní, Byšice, okres Mělník
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 352 m2
Obytná plocha: 325 m2
Užitná plocha: 325 m2
Zastavěná plocha: 307 m2
Plocha pozemku: 1534 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí