nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 100 m2

IV. ulice, Vinařice, okres Kladno

3 100 000 Kč

celkem

Hledáte pro sebe a svou rodinu bydlení v klidné lokalitě, dobře dostupné a hlavně blízko Prahy? Vítáte možnost vlastních úprav ještě před nastěhováním? Potřebujete do budoucna větší dům nebo vytvořit dvougenerační bydlení? To všechno můžete najít v tomto rodinném domě ve Vinařicích u Kladna.

Dům se nachází ve IV. ulici v obci Vinařice, v klidné části obce, nedaleko parku. Jedná se o krajní řadový dům se sedlovou střechou a nevyužitým podkrovím. Částečné podsklepení je určitě výhodou. V přízemí domu najdete čtyři místnosti, kuchyňský kout s jídelnou, chodbu, koupelnu a toaletu. Prostorná půda přímo vybízí k jejímu využití.

Nemovitost, je po částečné rekonstrukci omítek, rozvodů elektřiny, vody a části rozvodů topení. Nově je nainstalovanými kotel na tuhá paliva a zásobník teplé vody v suterénu. Ve všech místnostech najdete plastová okna včetně plastových vchodových dveří. Obytný prostor je možné propojit se zahradou.

Pokud máte rádi přírodu, tak vás zcela jistě nadchne bezprostřední blízkost přírodní památky, bývalá sopka, Vinařická hora. Skvělé místo pro vycházky s výhledem do okolní krajiny, možnosti pro cykloturistiku a spoustu dalších aktivit.

S návrhem financování vám pomůže náš zkušený hypoteční poradce. Vytvoří Vám exkluzivní podmínky, ušetří mnoho starostí, času a peněz. Sjednejte si prohlídku ještě dnes. Těší se na vás Radim Macháček.

Celkem: 3 100 000 Kč
ID inzerátu: 7237418
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 13010
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: IV. ulice, Vinařice, okres Kladno
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 100 m2
Obytná plocha: 100 m2
Užitná plocha: 100 m2
Zastavěná plocha: 312 m2
Plocha pozemku: 457 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí