nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 20 m2

Brno, Štýřice

230 €

měsíčně (Cena přepočtena z 11,50 € za m2 za měsíc ) , Cena bez DPH. Cena bez servisních poplatků (90,-Kč/m2/měsíc)

NEPLATÍTE PROVIZI RK! Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících flexibilních kancelářských prostor v moderním administrativním komplexu Brno Business Park - BBP Offices. Komplex je tvořen čtyřmi samostatnými budovami A, B, C, D a jeho součástí jsou i restaurace, kavárny, obchody, banka nebo odpočinková zóna a fitness centrum. BBP Offices disponuje celkovou administrativní plochou 33 932 m2. K dispozici jsou prostory od 20m2. Kanceláře jsou dispozičně řešeny jako open space a umožňují tak flexibilní řešení prostoru přizpůsobeného na míru budoucímu nájemci.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Komplex se nachází na Londýnské náměstí v Brně – Štýřice. Jedná se o atraktivní lokalitu v blízkosti centra Brna s vynikající dostupností MHD i autem z dálnice ve směru Praha, Vídeň, Bratislava. Nájemce má možnost pronájmu vnitřního parkovacího stání (55,-Euro /měsíc).

TECHNICKÉ PARAMETRY: Kancelářské prostory poskytují komfort recepce nejvyššího standardu, fasády s otevíratelnými okny s vnitřními žaluziemi, klimatizace, rekuperace, 4 osobních výtahů v budově, bezbariérového přístupu, společného sociálního zařízení, společné kuchyňky, záložního generátoru, kamerových, bezpečnostních a požárních systémů, 24-hodinové bezpečnostní ostrahy, telefonních systémů vedených optickými kabely a linkami ISDN, zdvojená podlaha se zátěžovými koberci a podlahovými krabicemi.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky za služby činí 55,-Kč/m2/měsíc, za přímou spotřebu energií činí 35,-Kč/m2 (elektřina, plyn, voda).

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Celkem: 230 €
Poznámka k ceně: cena bez dph. cena bez servisních poplatků (90,-kč/m2/měsíc)
ID inzerátu: 7234032
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N03953
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Brno, Štýřice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 20 m2
Obytná plocha: 20 m2
Užitná plocha: 20 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 5
Výtah: ano
Voda: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí