nezadáno
ne

Pronájem kancelářských prostor, 320 m2

Olomouc, okres Olomouc

Inzerát je starší než 6 měsíců!

39 669 Kč

měsíčně , + DPH,+ inkaso 10.500,-Kč + vodné/stočné + odpad, provize RK

Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existující kanceláře na ulici Kaštanová v Olomouci. Kancelář se nachází ve 2. nadzemním podlaží, disponuje celkovou administrativní plochou 320 m2 a umožňuje individuální úpravu prostoru na míru budoucímu nájemci.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Kancelář se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko centra Olomouce s výbornou dostupností MHD i autem z dálnice ve směru Brno, Praha, Vídeň, Ostrava. Parkování je zajištěno přímo před budovou.

TECHNICKÉ PARAMETRY: Kancelářské prostory poskytují fasádu s otevíratelnými okny, společné sociální zařízení, samostatný dřez, podlahu s keramickou dlažbou, kazetové stropy.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky za inkaso činí 10 500,-Kč/měsíc (4.800,- el. energie, 4.800,-Kč teplo, 400,-Kč ostraha, úklid spol. prostor 500,-Kč + vodné/stočné 72,-Kč/osoba (1m3/měs.), odpad 40,-kč osobu/měs.)

VRATNÁ KAUCE: Kauce je ve výši 39 669,-Kč.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Celkem: 39 669 Kč
Poznámka k ceně: + dph,+ inkaso 10.500,-kč + vodné/stočné + odpad, provize rk
ID inzerátu: 7233838
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N04900
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Olomouc, okres Olomouc
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 320 m2
Užitná plocha: 320 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Ústřední plynové

Kontakt na prodejce nemovitostí