nezadáno
ne

Pronájem skladu, 456 m2

Horka nad Moravou, okres Olomouc

Inzerát je starší než 6 měsíců!

22 800 Kč

měsíčně , + DPH + inkaso, provize RK

Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících skladových prostor ve zděné budově na ulici Olomoucká, Horka nad Moravou. Prostor je situován ve 2.NP a disponuje celkovou pronajímatelnou plochou 474 m2 s možností přímého nájezdu kamionů. U budovy je automobilová a železniční rampa. Plocha zahrnuje sklad 456 m2 a přilehlou kancelář 18 m2. V objektu je i ubytovna s 60-ti lůžky, prodejna potravin s možností dovozu obědů.

LOKALITA: Hala je výborně dopravně dostupná, nachází se v těsné blízkosti nájezdu na dálnici ve směru Olomouc a Hradec Králové. U každé haly je k dispozici dostatek parkovacích míst.

TECHNICKÉ PARAMETRY: Prostor poskytuje nákladní výtah s nosnosti 2 000 kg, vytápění plynovým topením Robur, zrekonstruované šatny a sociální zázemí, oplocení celého areálu s 24-hodinovou ostrahou, betonové podlahy s nosností 1 100 kg/m2, v kanceláři je položeno linoleum.

KAUCE: Vratná kauce majiteli je ve výši 22.800,-Kč.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY: Měsíční poplatky zahrnují elektřinu, plyn, vodu, vodné/stočné a budou stanoveny dle využití prostor.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme haly, sklady a výrobní prostory různého typu. Největší nabídku skladových prostor – nové sklady, sklady k pronájmu, sklady na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Celkem: 22 800 Kč
Poznámka k ceně: + dph + inkaso, provize rk
ID inzerátu: 7233837
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N04844
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Horka nad Moravou, okres Olomouc
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Sklady
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 456 m2
Užitná plocha: 456 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Výtah: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí