nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 68 m2

Velká Bystřice, okres Olomouc

Inzerát je starší než 6 měsíců!

9 000 Kč

měsíčně , + DPH + energie (voda + elektřina + plyn), provize RK

Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících kancelářských prostor v areálu Ferona ve Velké Bystřici. Komplex oplocen, je tvořen několika samostatnými budovami s jídelnou, tenisovým kurtem v areálu a výhledem na panorama Svatého Kopečku. K dispozici jsou prostory od 68m2 – do 387m2 podlahové plochy. Kanceláře jsou dispozičně řešeny jako open space a umožňují tak flexibilní řešení prostoru přizpůsobeného na míru budoucímu nájemci.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Komplex se nachází na ulici ČSA v obci Velký Bystřice v dobré lokalitě u frekventované silnice nedaleko Olomouce. Komplex je dobře dostupný MHD z Olomouce, autem z dálnice ve směru Brno, Praha, Ostrava. Nájemce má možnost parkování přímo v areálu.

TECHNICKÉ PARAMETRY: Kancelářské prostory poskytují komfort fasády s otevíratelnými okny, žaluziemi, výtahů, bezbariérového přístupu, společného sociálního zařízení, kuchyňky, šaten, bezpečnostních systémů s 24 hodinovou hlídací službou, připojení k internetu, akustické kazetové stropy. Nožné pronajmout kanceláře i se zařízením – stoly, židle, skříně.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY: Poplatky za služby a spotřebu energií jsou vyčísleny dle dohody.

VRATNÁ KAUCE: Kauce bude stanovena podle pronajímané plochy.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Celkem: 9 000 Kč
Poznámka k ceně: + dph + energie (voda + elektřina + plyn), provize rk
ID inzerátu: 7233830
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N04558
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Velká Bystřice, okres Olomouc
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Vlastnictví: jiné
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 68 m2
Užitná plocha: 68 m2
Typ budovy: cihlový
Typ vytápění: Ústřední plynové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí