nezadáno
ne

Prodej chalupy, 459 m2

Mnich, Mirotín, okres Pelhřimov

Inzerát je starší než 6 měsíců!

2 680 000 Kč

celkem , Cena včetně právních, realitních služeb.

#relax #příroda #pohoda #klid #ticho #slunce #prostor … Mohl bych pokračovat dalším výčtem k charakteristice tohoto místa, avšak mnohem výstižnější bude jej prostě zažít, proto vás zároveň s popisem této nemovitosti zvu na den otevřených dveří, který pořádáme 1. 9. 2018

Z důvodu stěhování majitele za prací, nabízíme k prodeji tuto úžasnou chalupu na pomezí Vysočiny a Jižních Čech ve vesničce Mirotín, která je dnes místní části obce Mnich. Historie nabízeného stavení sahá k roku 1896 k původním stavitelům, rodině Běhalových, v průběhu času doznala řady úprav a rekonstrukcí a dnes poskytuje nejen možnost chalupy či rekreace, ale rovněž trvalého bydlení. Chalupa je usazena v kraji bohatém na lesy, louky a také rybníčky a rybníky. Ideální místo k životu pro obyvatele toužící po klidu a pobytu v přírodě. V obci je chalupa situovaná na samém jižním okraji, v naprostém soukromí.

Kompletní rekonstrukce interiéru proběhla před pěti lety současným majitelem. Dům má nové rozvody všech sítí, podlahy, nový komín, kotel na tuhá paliva i kotel na elektřinu – napojeny na rozvod ústředního topení. Novou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči a také novou koupelnu s velkým sprchovým koutem. Je napojen na obecní vodovod (výborná voda z pramenů v místních lesích), elektřinu, kanalizace je řešena septikem. Možnost rozšíření obytných prostor využitím velkého podkroví...
Součástí stavení je prostorná stodola, venkovní sklípek a také zázemí a výběh pro koně. Celková výměra pozemků činí 6151 m2.

Pokud hledáte místo k životu nebo k rekreaci, v souladu s přírodou, stranou městského ruchu, v soukromí, s dostatečně velkým pozemkem v krásném a klidném prostředí (i s možností chovu koní, či jiných zvířat) kontaktujte makléře pro více informací a rezervaci na prohlídkový den. Těšíme se na Vás.

Celkem: 2 680 000 Kč
ID inzerátu: 7231148
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N399
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Mnich, Mirotín, okres Pelhřimov
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 459 m2
Užitná plocha: 459 m2
Zastavěná plocha: 459 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: kamenný
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: částečně zařízeno
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí