nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 180 m2

Kejnická, Praha, Radotín

7 780 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji samostatně stojící patrový rodinný dům v rezidenční části pražského Radotína. Původní cihlová stavba prošla rekonstrukcí cca před 15 lety, byly instalovány plastové rozvody a elektřina v mědi, osazena plastová okna a zateplena fasáda. Na střeše je položena tašková krytina, okapy jsou v původním dobrém stavu. Vytápění obstarává elektrický kotel, ale dům dostatečně vyhřeje i krbová vložka s rozvodem tepla dle volby buď do každého patra odděleně nebo do obou současně. Ohřev vody pak zajišťují samostatné boilery v každém patře. Dům je částečně podsklepen, schodiště a podlahy má dřevěné s polystyrénovou izolací.

Každé poschodí lze případně využít pro samostatné bydlení, dům tedy může sloužit i jako dvougenerační. Dokončeno a obýváno je 1. poschodí, některé místnosti přízemí vyžadují dokončovací práce, což může představovat výhodu pro realizaci představ budoucího majitele.

Lokalita vilové části umožňuje klidné bydlení, přitom snadno dostupné MHD (zastávka 3 minuty pěšky) a především vlakem do blízké Prahy. Stále více oblíbený Radotín nabízí také veškerou potřebnou infrastrukturu.

ID inzerátu: 7230664
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Kejnická, Praha, Radotín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 180 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí