nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 48 m2

Pokratická, Litoměřice, Předměstí, okres Litoměřice

6 400 Kč

měsíčně , + energie a služby + DPH + provize RK 1 měsíční ná

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem nebytového prostoru – ordinace o velikosti 48 m2 v 2. nadzemním podlaží Lékařského domu DRUŽBA. K ordinaci jsou k dispozici k užívání společné prostory, které zahrnují 2 čekárny o celkové výměře 80 m2 a hygienické zázemí pro pacienty a personál. Objekt s lékařskými ordinacemi a dalšími komerčními prostory leží u frekventované komunikace a zastávky MHD, v centru rozsáhlé obytné lokality s možností parkování. V obchodním centru DRUŽBA se dále nachází velkoprodejna potravin, pošta, restaurace, lékařské ordinace, sportovní zařízení, řada dalších obchodů a provozoven služeb a ve velmi krátké docházkové vzdálenosti také lékárna. Centrum města je velmi dobře dostupné – 10 min. chůze, 1 min. autem.

Objekt je bezbariérový, po komplexní rekonstrukci a to včetně velmi kvalitního zateplení. V objektu se nacházejí a jsou v provozu ordinace praktického lékaře, gynekologa, očního lékaře a prodejna optiky. Všechny prostory mají svůj vlastní elektroměr a vodoměr, možnost připojení na internet a jsou zajištěny elektronickým zabezpečovacím systémem.

Zálohy na služby a energie, které zahrnují elektřinu, topení, studenou a teplou vodu, náklady na provoz výtahu a úklid a elektřinu společných prostor, budou cca 2.800,- Kč/měsíc + DPH. Pronajímatel nepožaduje kauci. Provize RK je 6.400,- Kč + DPH. Ev. číslo: 17300.

Celkem: 6 400 Kč
Poznámka k ceně: + energie a služby + dph + provize rk 1 měsíční ná
ID inzerátu: 7230028
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 17300
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Pokratická, Litoměřice, Předměstí, okres Litoměřice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 48 m2
Užitná plocha: 48 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: skelet
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí