nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 91 m2

Pokratická, Litoměřice, Předměstí, okres Litoměřice

15 000 Kč

měsíčně , + energie a služby + DPH + provize RK 1 měsíční ná

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem nebytového prostoru o velikosti 91 m2 v přízemí Lékařského domu DRUŽBA. v Litoměřicích. Prostor je vhodný jako obchod, kancelář, provozovna, vzorkovna apod. Dispozice: vstup do obchodního prostoru, prostorný výklenek se vstupem na sociální zařízení. Objekt s lékařskými ordinacemi a dalšími komerčními prostory leží u frekventované komunikace a zastávky MHD, v centru rozsáhlé obytné lokality s možností parkování. V obchodním centru DRUŽBA se dále nachází velkoprodejna potravin, pošta, restaurace, lékařské ordinace, sportovní zařízení a řada dalších obchodů a provozoven služeb. Centrum města je velmi dobře dostupné – 10 min. chůze, 1 min. autem.

Objekt je bezbariérový, po komplexní rekonstrukci a to včetně velmi kvalitního zateplení. V objektu se nacházejí a jsou v provozu ordinace praktického lékaře, gynekologa, očního lékaře a prodejna optiky. Všechny prostory mají svůj vlastní elektroměr a vodoměr, možnost připojení na internet a jsou zajištěny elektronickým zabezpečovacím systémem. V případě zájmu o pronájem je možné stavebně přizpůsobit prostory Vašim potřebám.

Zálohy na služby a energie, které zahrnují elektřinu, topení, studenou a teplou vodu a úklid a elektřinu společných prostor, budou cca 3.400,- Kč/měsíc + DPH. Pronajímatel nepožaduje kauci. Provize RK je 15.000,- Kč + DPH. Ev. číslo: 17302.

Celkem: 15 000 Kč
Poznámka k ceně: + energie a služby + dph + provize rk 1 měsíční ná
ID inzerátu: 7230026
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 17302
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Pokratická, Litoměřice, Předměstí, okres Litoměřice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 91 m2
Užitná plocha: 91 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: skelet
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí